Інтернет-магазин Leroy Merlin: більш 40 000 товарів для будівництва, ремонту і саду з доставкою по Україні

Послуги

Відділ по роботі з бригадами

Комплексні рішення для професійних будівельників

Що таке «професійна картка бригад»:

Ви будівельник, або професійно займаєтесь ремонтом? Тоді «ПРОФЕСІЙНА КАРТКА БРИГАД» саме те, що Вам потрібно. Вона дасть Вам можливість купувати зі знижками будь-яку продукцію в магазинах LEROY MERLIN у м. Києві

Заощаджуйте Ваш час:
- накопичення бонусів;
- замовлення за попереднім дзвінком чи/або e-mail;
- збір замовлення протягом 30 хвилин в будь-якому з магазинів Леруа Мерлен:

● Київ, вул. Полярна, 17а
● Київ, Броварський пр-т, 3в
● Київ, вул. Саперно-Слобідська, 26
● Київ, Кільцева дорога, 12

- окрема зона відвантаження;
- найпізніший термін доставки товару після замовлення - ранок наступного дня;
- виїзд спеціаліста на об’єкт;
- прокат техніки;
- безкоштовне тонування фарб LUXENS;
- безкоштовна порізка дерева та скла.

Як отримати «професійну картку бригад»:
Вам необхідно здійснити покупку на суму 6700,00 грн. і вище або протягом календарного місяця зібрати чеки на дану суму. Після чого Ви маєте можливість отримати «ПРОФЕСІЙНУ КАРТКУ БРИГАД». Для цього Вам слід звернутись у відділ по роботі з бригадами у Вашому магазині.

Як отримувати бонуси:
Бонусна система діє для кожного власника «ПРОФЕСІЙНОЇ КАРТКИ БРИГАД», за умови здійснення ним покупок з карткою в продовж місяця на суму від 6700,00 грн. і вище. Після чого до 7-го числа наступного місяця власнику картки нараховуються бонуси в розмірі 3% у вигляді купонів номіналом 100,00 грн. в кількості, що відповідає загальній вартості покупок у попередньому місяці.

Як користуватися карткою:
При здійснені покупки в магазинах LEROY MERLIN необхідно пред'явити «ПРОФЕСІЙНУ КАРТКУ БРИГАД» касиру до початку сканування товару. При розрахунку бонусами касир знімає вказану покупцем суму бонусів яка повинна бути кратною 100,00 грн.


Якщо картка Leroy Merlin втрачена:
Якщо власник картки виявив втрату картки, необхідно звернутися в магазин, в якому Ви отримували картку та пред'явити документ, який засвідчує Вашу особу. Далі Вам буде зроблений дублікат картки в найкоротший термін. Якщо картка не використовувалась протягом 6 місяців, то вона анулюється. Бонусні купони за такою карткою відповідно списуються й відновленню не підлягають.

Додаткова інформація:
«ПРОФЕСІЙНІ КАРТКИ БРИГАД» LEROY MERLIN діють в усіх магазинах мережі LEROY MERLIN. Накопичені бонуси клієнт може використати для часткового розрахунку за товари (сума використаних бонусів не може перевищувати суму покупки) Товар, придбаний з використанням бонусних купонів, обміну та поверненню не підлягає. Компанія залишає за собою право змінювати умови програми лояльності. Попереднє повідомлення учасників програми не є обов'язковим.

Компанія LEROY MERLIN не несе відповідальності за несанкціоноване використання картки клієнта. Компанія залишає за собою право призупинити або припинити участь у програмі будь-якого її учасника без попереднього повідомлення шляхом блокування картки. «ПРОФЕСІЙНА КАРТКА БРИГАД» LEROY MERLIN не має обмежень у терміні використання.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, в наш контакт-цетнр: 0 800 300 500

Завжди до Ваших послуг!