Безкоштовно з будь-яких номерів України

0 800 300 500

Графік роботи контакт-центру

Пн-Нд: з 7:30 до 22:00

Повернення товару

Відділ по роботі з бригадами

Комплексні рішення для професійних будівельників

Що таке «професійна картка бригад»:

Ви будівельник чи професійно займаєтесь ремонтом? Тоді «ПРОФЕСІЙНА КАРТКА БРИГАД» саме те, що вам потрібно. Вона дасть вам можливість купувати зі знижками будь-яку продукцію в магазинах Леруа Мерлен.

Переваги:
- накопичення бонусів;
- замовлення за попереднім дзвінком чи/або e-mail;
- збір замовлення протягом 30 хвилин в будь-якому з магазинів Леруа Мерлен:
- окрема зона відвантаження;
- найпізніший термін доставки товару після замовлення - ранок наступного дня;
- виїзд спеціаліста на об’єкт;
- прокат техніки;
- безкоштовне тонування фарб LUXENS;
- безкоштовна порізка дерева та скла.

Як отримати «професійну картку бригад»?

Вам необхідно здійснити покупку на суму 6700,00 грн. і вище або протягом календарного місяця зібрати чеки на дану суму. Після чого ви маєте можливість отримати «ПРОФЕСІЙНУ КАРТКУ БРИГАД». Для цього вам слід звернутись у відділ по роботі з бригадами у вашому магазині :

● Київ, вул. Полярна, 17а
● Київ, Броварський пр-т, 3в
● Київ, вул. Саперно-Слобідська, 26
● Київ, Кільцева дорога, 12
● Одеська обл., ТЦ "Рив'єра", Південна дорога, 1

Як нараховуються бонуси?
Бонусна система діє для кожного власника «ПРОФЕСІЙНОЇ КАРТКИ БРИГАД», якщо покупцем здійснені покупки з карткою в продовж місяця на суму від 6700,00 грн. і вище. Бонуси доступні для використання 1 числа наступного місяця. Власнику картки нараховуються бонуси в розмірі від 3% до 6%* від загальної суми вартості покупок у попередньому місяці.

Як користуватися карткою?
При здійснені покупки в магазинах Леруа Мерлен вам необхідно пред'явити «ПРОФЕСІЙНУ КАРТКУ БРИГАД» на касі . При розрахунку бонусами касир знімає вказану вами суму бонусів яка має бути кратною 100,00 грн.


Що робити якщо картка втрачена?
Якщо ви втратили картку, необхідно звернутися в магазин, в якому ви отримували картку та пред'явити документ, який засвідчує вашу особу. Далі вам буде зроблений дублікат картки в найкоротший термін. Якщо картка не використовувалась протягом 6 місяців, то вона анулюється. Бонусні купони за такою карткою відповідно списуються й відновленню не підлягають.

Додаткова інформація:
«ПРОФЕСІЙНІ КАРТКИ БРИГАД» Леруа Мерлен діють в усіх магазинах мережі Леруа Мерлен. Накопичені бонуси клієнт може використати для часткового розрахунку за товари (сума використаних бонусів не може перевищувати суму покупки). Товар, придбаний з використанням бонусних купонів, обміну та поверненню не підлягає. Бонуси витрачені на купівлю будь якого товару/послуги поверненню та обміну не підлягають. Компанія залишає за собою право змінювати умови програми лояльності. Попереднє повідомлення учасників програми не є обов'язковим.

Компанія Леруа Мерлен не несе відповідальності за несанкціоноване використання картки клієнта. Компанія залишає за собою право призупинити або припинити участь у програмі будь-якого її учасника без попереднього повідомлення шляхом блокування картки. «ПРОФЕСІЙНА КАРТКА БРИГАД» Леруа Мерлен не має обмежень у терміні використання.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, в наш контакт-цетнр: 0 800 300 500

Завжди до Ваших послуг!


* % залежить від загальної суми вартості покупок у попередньому місяці