Безкоштовно з будь-яких номерів України

0 800 300 500

Графік роботи контакт-центру

Пн-Нд: з 7:30 до 22:00

Повернення товару

Пошиття штор

Пошиття штор за Вашим замовленням

Послуга пошиття штор надається після попередньої оплати. Послугою – можна скористатися щоденно в усіх магазинах Леруа Мерлен з 07:30 до 22:00. Процес підготовки під Ваше замовлення – займає до 5 робочих днів. Про готовність штор – Вас проінформують наші спеціалісти.

Штори - це не тільки функціональна деталь інтер'єру, але й важливий елемент декору. Правильно підібрані штори або гардини наповнять будь-яке приміщення атмосферою затишку і домашнього тепла. Ви також можете, швидко і без зайвих витрат, оновити зовнішній вигляд приміщення, просто замінивши штори. Але для цього вони повинні гармонійно вписуватися в інтер'єр, бути його природним продовженням і повністю відповідати його стилістиці.

Кращим рішенням, у такому випадку, стане виготовлення штор на замовлення. Послуга з пошиву штор, яка надається нашими магазинами, дозволить Вам проявити себе творчо, підібрати дизайн і матеріали, які подобаються саме вам.
Що для цього потрібно?
Зверніться у відділ «Декор» і отримайте кваліфіковану консультацію з усіх питань, що стосуються пошиву штор і гардин.

Наші фахівці допоможуть обрати дизайн штор, який найбільше Вам підходить, і підібрати всі необхідні матеріали з широкого асортименту тканин і аксесуарів, які представлені в Леруа Мерлен.

Ви також маєте можливість обрати серед готових виробів штори в дитячу або спальню, портьєри в вітальню або гардини на кухню, а наші майстри підженуть їх під розмір Вашого вікна.

Ми гарантуємо, що Ви будете задоволені рівнем обслуговування та якістю виконаної роботи!