Послуги

Оверлок

Безкоштовна обробка килимового покриття, ковроліну та інших виробів

Така послуга, як оверлок необхідна для того, щоб покриття, яке Ви придбали, з часом не втратило свого бездоганного зовнішнього вигляду і експлуатаційних характеристик.

Оверлок є безкоштовною послугою, проте надається після придбання килимового покриття.

Послуга доступна з 07:30 до 22:00. Час обробки – 15-40 хвилин (в залежності від розмірів покриття (до 15 м²)). Термін надання послуги може варіюватися в залежності від навантаження.

За допомогою оверлоку обробляються краї килимового покриття, ковроліну, паласу, доріжок та інших виробів на килимовій, тканинній і повстяній основі, куплені в магазинах Леруа Мерлен.
Ми здійснюємо машинну обробку оверлоком з високою щільністю нанесення стібка. Завдяки цьому методу покриття набуває міцності, а термін його використання збільшується у рази. Після такої обробки краї не обсипаються і мають акуратний, естетичний вигляд.

До того ж оверлок просто необхідний якщо розмір ковроліну менший за розмір підлоги приміщення. З обробленими краями він матиме довершений вигляд готового виробу.

Ви також можете обрати нитку того кольору, який буде найкраще пасувати до візерунка покриття, доповнювати його або, навпаки, контрастувати з ним, в залежності від Ваших уподобань.