Послуги

KLO

KLO

Купуй в Леруа Мерлен - заправляйся на КЛО зі знижкою!

Офіційні правила маркетингової кампанії

1. Організація та участь в маркетинговій кампанії від мережі АЗК KLO та мережі магазинів LEROY MERLIN:
1.1. Організатор маркетингової кампанії (далі - Акції): ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС» (далі - мережа АЗК KLO). Місцезнаходження Організатора: 08162, Київська обл., Києво-Святошинський р-н, смт Чабани, вул. Преображенська, 162.

2. Учасники Акції:
2.1. Всі особи, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років (далі – Учасники).

3. Термін дії Акції:
3.1. Період проведення акції: з 21.09.2017р. по 31.12.2018р. включно, або доки акційна винагорода, зазначена у п. 6.1. є в наявності.
3.2. Організатор лишає за собою право змінити Період дії Акції, попередньо повідомивши Учасників на сайті www.klo.ua , www.yousystem.com.ua та/або на інформаційних носіях у місцях проведення рекламної Акції (далі – Період).

4. Територія проведення спільної Акції (далі – Адресна програма):
4.1. В Акції приймають участь усі АЗК KLO та 4 магазини «LEROY MERLIN» за адресами:
1. м. Київ, вул. Полярна, 17а
2. м. Київ, просп. Броварський, 3в
3. м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 26
4. м. Київ, Кільцева дорога, 12

5. Умови участі в Акції:
5.1. Для участі в Акції необхідно виконати наступні дії:
5.1.1. Відвідати під час дії акції будь-який з 4 магазинів LEROY MERLIN, зазначених у п.4.1;
5.1.2. За кожен візит у період дії Акції, за умови наявності - Учаснику надається сертифікат для отримання знижок на пальне в мережі АЗК KLO;

5.1.3. Не виконання умов Акції, зазначених у п. 5.1.1. Правил, або відсутність Акційних винагород під час виконання цих умов позбавляє особу права прийняти участь в Акції.

6. Отримання Акційної винагороди:
6.1. Винагородою Акції є сертифікат на знижки від АЗК KLO.
6.2. Кожен сертифікат від АЗК KLO надає право отримання одноразових знижок на зазначені у ньому види пального.
6.3. Розміри знижок та умови їх надання зазначаються безпосередньо на сертифікаті.
6.4. Після використання знижки, частина сертифікату для відповідної групи пального залишається у оператора-касира АЗK KLO.

7. Умови використання сертифікатів на знижки:
7.1.1. Термін дії сертифікату на знижки від АЗК KLO зазначається безпосередньо на сертифікаті.
7.1.2. Для отримання знижки, разом з сертифікатом необхідно надати оператору-касиру на будь-якому АЗК KLO картку лояльності ДякуYOU, яку можна безкоштовно отримати на касі.
7.1.3. Обміняти сертифікати KLO на гроші не можна.
7.1.4. Знижки за сертифікатом KLO надаються одноразово на один чек, знижки не сумуються з іншими знижками та спеціальними пропозиціями.

8. Порядок і спосіб інформування Учасників Акції про Правила:
8.1. Інформування Учасників проводиться шляхом розміщення Правил спільної Акції у мережі Інтернет за адресою: www.klo.ua , www.yousystem.com.ua

9. Інші умови:
9.1. Організатор ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС» не несе відповідальність за достовірність наданої Учасникам Акції інформації щодо контактів мережі LEROY MERLIN.
9.2. Організатор ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС» і пов'язані з проведенням Акції особи не несуть відповідальності за неможливість надання винагороди Учасникам Акції з будь-яких причин, що не залежать від ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС». При цьому, такий Учасник втрачає право на одержання винагороди.
9.3. Всі Учасники Акції, беручи в ній участь, погоджуються з цими правилами та зобов'язуються дотримуватись і виконувати їх.
9.4. Всі результати Акції та/або рішення Організаторів спільної Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.
9.5. У разі виникнення ситуацій, що припускає неоднозначне тлумачення умов цих Правил, будь-яких спірних питань та (або) питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймає Організатор ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС».
9.6. Організатор ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС» не несе відповідальності щодо використання Винагород, що зазначені в цих Правилах, після їх одержання Учасниками.
9.7. Організатор ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС» має право вносити будь-які зміни та/або доповнення в ці Правила, в тому числі змінювати строки дії спільної маркетингової кампанії з розміщенням їх на сайтах та за телефонами, вказаними у пункті 9 цих Правил.
9.8. Організатор ТОВ «ТЕХНОСАЛІКС» не несе відповідальності за неможливість отримання винагороди, в разі закінчення подарункових сертифікатів KLO під час терміну проведення акції.