Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Доставка

Доставка за адресою в м. Києві

Швидко та зручно

Доставка здійснюється з магазинів Леруа Мерлен в межах міста Києва та прилеглих до нього населених пунктах (Бортничі, Бровари, Вишгород, Вишневе, Гатне, Коцюбинське, Крюківщина, Новосілки, Петропавлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Чабани, Чайки).

Ознайомитись з умовами доставки Одесою Ви можете тут

Ви маєте можливість скористатися даною послугою в магазинах Леруа Мерлен. А також при оформленні замовлення на сайті. Оплата за доставку можлива готівкою кур'єру, за фактом отримання товару або карткою на сайті.

Вартість доставки залежить від фактичної та об'ємної ваги замовленого товару* - пакет, коробка, палета (див. інфографіку та подробиці ниже).

Правила доставки Леруа Мерлен в Киеве

*Типи замовлень в залежності від фактичної та об'ємної ваги:

1) Пакет
- фактична вага до 10 кг
- об'ємна вага до 0.026 куб. м.

2) Коробка
- фактична вага до 30 кг
- об'ємна вага до 0.1176 куб. м.

3) Палета
- фактична вага до 1500 кг
- об'ємна вага до 1 куб. м.

Шановні клієнти, звертаємо Вашу увагу, що зараз для Вас доступна послуга кур'єрської доставки з магазинів Леруа Мерлен у місті Києві:

1) вул. Полярна, 17А

2) просп. Броварський, 3В

3) вул. Саперно-Слобідська, 26

4) Кільцева дорога, 12

5) проспект Правди, 47 (ТРЦ "Retroville")

Відрізний товар відправляються тільки по передоплаті.

Доставка придбаного товару здійснюється до під’їзду, дачі, котеджу при наявності під’їзних шляхів, які асфальтовані та призначені для проїзду вантажних автомобілів.

Часові інтервали доставки товару обумовлюються у телефонному режимі між клієнтом та представником служби доставки. Вигрузка всіх замовлень здійснюється клієнтом самостійно.

Експедитор обов’язково за годину до приїзду телефонує та попереджає Клієнта про приїзд.

При відсутності в призначений час особи, на яку оформлена заявка на доставку товару, експедитори чекають протягом 15-ти хвилин, після чого їдуть. Наступна доставка оплачується Клієнтом повторно.

Експедитори зобов’язані розпакувати та продемонструвати товар Клієнту. Підписавши Акт прийому-передачі товару Клієнт засвідчує, що отримав товар в повному об’ємі відповідно до його замовлення та весь отриманий Клієнтом товар належної якості.

Машина під вивантаженням проводить не більше 30 хвилин.

Також дивіться Доставка "Нова Пошта"