Інтернет-магазин Leroy Merlin: більш 40 000 товарів для будівництва, ремонту і саду з доставкою по Україні

Доставка

Доставка "Нова Пошта"

У відділення та за адресою

Відправлення замовлень перевізником «Нова Пошта» здійснюються тільки з магазина Леруа Мерлен, що знаходиться за адресою м. Київ, просп. Броварський 3В. Відправляються замовлення, що були сплачені на сайті банківською карткою Visa/MasterCard (без комісії), а також замовлення без передоплати з послугою «Грошовий переказ». Отримати замовлення можливо у відділенні перевізника або за адресою.

Вартість доставки сплачується при отриманні та розраховується індивідуально згідно тарифів перевізника. Орієнтовну вартість доставки оголошує оператором після обробки замовлення.

ВАЖЛИВО! Для відправки замовлень без передоплати, комісія «Нової Пошти» за переказ коштів складає 2% та 20 грн. за послугу «Грошовий переказ».Наступні категорії відправляються тільки по передоплаті:
- Відрізний товар
- Доставка замовлення вагою понад 500 кг фактичної або об’ємної ваги

Для отримання замовлення від перевізника необхідно мати документ, що засвідчує особу (паспорт або посвідчення водія) та номер товарно-транспортної накладної (ТТН), що буде надісланий sms-повідомленням після відправлення.

УВАГА!

При отриманні замовлення від перевізника обов’язково перевіряйте відповідність, комплектність та цілісність товару до оплати вартості доставки. При виявленні не відповідності або пошкоджень необхідно відмовитись від отримання та оплати доставки, а також скласти Акт (претензію).

При виникненні такої ситуації обов’язково повідомте нам за телефоном 0-800-300-500 або електронною поштою contact.center@leroymerlin.ua.