Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Доставка

Безкоштовна доставка* замовлень від 500 грн

Шановні клієнти! Пропонуємо Вам скористатися послугою безкоштовної доставки* замовлень з 01 вересня 2021 року по 31 жовтня 2021 року включно!

Всі гіпермаркети Леруа Мерлен працюють у звичайному режимі та графіку з дотриманням всіх протиепідемічних норм та правил для вашої безпеки та комфорту.

Ми чекаємо на вас у наших магазинах, а наші консультанти будуть раді допомоги у виборі товарів, або ж у створенні он-лайн замовлень з телефонів клієнтів. Після оформлення замовлення клієнт буде мати змогу отримати його на інфостойці Click&Collect, або ж скористатися перевагами безкоштовної доставки*!

Купуйте товар у магазинах, замовляйте товар на нашому сайті www.leroymerlin.ua або за телефоном 0 800 300 500 та отримуйте безкоштовну доставку* за вашою адресою або на відділення Нова Пошта.

Ваша безпека та здоров'я кожного - наш пріоритет! Будьте здорові!

* Під послугою Безкоштовна доставка мається на увазі вартість доставки 1 грн. на замовлення, зроблені в період з 01 вересня 2021 року по 31 жовтня 2021 року включно, загальною вартістю не менше 500 гривень, за виключенням послуги доставки службою Нова пошта наступних товарних груп:

Ізоляція (вата)
OSB
Плінтуса
Гіпсокартон
Стільниці
Цегла
Газоблоки та бетонні блоки
Будівельні суміші
Стельові та стінові багети
Бруси
Тачки
Арматура
Сітки сталеві
Тачки садові
Битумні листи
ДСП
Драбини
Металева покрівля

**Даний список товарних груп з обмеженнями по доставці не є вичерпним. Звертайте, будь-ласка, увагу на інформацію на картці товару.