Послуги

Послуги

Доставка

Швидко, зручно, до дверей

Шановні клієнти!


Ми оновлюємо послугу доставки та робимо її ще зручнішою для вас. Ще швидшою та ще практичнішою.

Швидка
Від 3-х годин!


Зручна
В потрібний час і потрібне місце!


Дешева
Від 60 грн!


* З 01/06/2017 припиняє дію послуга із безкоштовної доставки згідно акційних зон та тарифів.


Служба доставки магазинів Леруа Мерлен здійснить швидке і безпечне перевезення продукції, яку Ви у нас придбали, за вказаною адресою.

Доставкою можна скористатися щоденно з 08:00 до 22:00.

Наші експедитори транспортують вантаж безпосередньо до під’їзду, приміського котеджу або дачі, за наявності під’їзних колій, призначених для проїзду вантажних автомобілів. Ви можете бути впевнені, що Ваші покупки, будуть доставлені до місця призначення вчасно і в неушкодженому вигляді.

Доставка здійснюється за тарифами, діючими в магазинах Леруа Мерлен на момент здійснення замовлення даної послуги, із урахуванням усіх діючих акцій.

Якщо в призначений час доставки Ви відсутні, в місці, зазначеним, як місце доставки, і немає можливості з Вами зв’язатися, за Вашим контактним телефоном, зазначеним в заявці; експедитори чекатимуть на Вас протягом 30 хвилин, з часу зазначеного в заявці. Оплата повторної доставки здійснюється за рахунок покупця.

Покупець має право вимагати розпакувати та перевірити товар на відповідність замовленню.

Після підписання покупцем акта прийому-передачі претензії по кількості і якості не приймаються.

Послуга підйому товару

Ви можете скористатися послугою підйому товару на поверх. Наші експедитори занесуть вантаж безпосередньо до Вашої оселі. Послуга підйом товару здійснюється за тарифами, діючими в магазинах Леруа Мерлен на момент здійснення замовлення даної послуги.

Ви також можете скористатися послугою вантажного таксі, яка дозволить Вам особисто супроводжувати товар.

*Час доставки може бути змінено, в залежності від особливостей товару.

У будівельному гіпермаркеті «Леруа Мерлен» діє безкоштовна доставка при покупці від 2000 грн**

** Під «безкоштовна доставка» мається на увазі, що вартість послуги становить 0,01 грн за умови покупки на суму від 2000 грн (одним чеком). Зону акційної доставки дізнавайтесь у відділі доставки будівельного гіпермаркета «Леруа Мерлен» м. Києві: вул. Саперно-Слобідська, 26, Броварський проспект, 3-В, Полярна 17а.