/* /*]]>*/
Регион:
Мой магазин: Выберите магазин
Мой магазин

Бесплатно с любых номеров Украины

0 800 300 500

График работы контакт-центра

Пн-Вс: с 7:30 до 22:00

UA RU
Каталог товаров
Мой магазин
Выберите магазин
Ваш магазин не выбран
Адрес:
-
Время работы:
Пн-Вс: с 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товаров

Направляющие мебельные

Письмові столи, тумби, шафи оснащені шухлядами для зберігання різних дрібних предметів. Меблеві направляючі використовуються для плавного їх відкриття. Фурнітура також відповідає за безшумний рух інших висувних елементів. Якісні товари цього типу із тривалим терміном служби представлені в асортименті інтернет-магазину Leroy Merlin. Тут можна знайти фурнітуру для будь-яких меблів.

Види направляючих та їх особливості

Існують такі різновиди виробів:

 • роликові та кулькові;
 • повного висування;
 • прихованого монтажу;
 • зворотної дії;
 • з доводчиком і т.д.

Направляючі роликового типу досить давно використовуються у виробництві меблів. Вони забезпечують тривалу роботу механізму, не потребують мастила, легко встановлюються. Кулькові пристрої відповідають за плавність ходу, можуть оснащуватися доводчиком. Такі механізми здатні витримувати навантаження до 36 кг.

Моделі з доводчиком також дуже популярні. Вони забезпечують самостійне закриття ящика без необхідності докладати зусилля. Наявність демпфера гарантує безпеку матеріалів.

В основі механізму направляючих повного висування лежить кульковий підшипник. Головна перевага полягає у повному висуненні ящика, що дуже зручно при експлуатації.

Системи прихованого монтажу відрізняються плавністю ходу. До переваг можна віднести і велике навантаження, яке витримує цей вид. Фурнітура здатна утримати до 50 кг.

Моделі зворотної дії нагадують вироби з доводчиком. Достатньо легкого натискання на фасад, щоб ящик самостійно висунув. Як правило, такі меблі не комплектуються ручками, що може бути важливим для дизайну інтер'єру.

Як вибрати направляючі для меблів?

Перед тим як купити меблеві направляючі, потрібно їх правильно вибрати. Для цього варто дотримуватися таких рекомендацій:

 • розміри системи повинні відповідати самим меблям, інакше установка буде складною;
 • слід переконатися у справній роботі рухомих елементів перед покупкою;
 • на поверхні виробів не повинно бути пошкоджень;
 • якщо потрібно замінити зношені механізми, краще вибрати аналогічний вид;
 • варто переконатися у повній комплектації замовлення;
 • механізми зворотної дії не рекомендуються для дитячих кімнат - вони можуть травмувати дитину під час відкриття, а щоб зачинити ящик, потрібно докласти зусилля.

Сучасні види меблів дозволяють вибрати для них практично будь-який тип фурнітури. Крім перерахованих вище систем, існують і нові. Наприклад, такі як тандембокси, метабокси, комбіновані конструкції (системи Блум).

Купівля меблевих направляючих в Україні

Великий вибір механізмів цього типу представлений у каталозі Леруа Мерлен. Купити направляючі для меблів можуть жителі різних регіонів України: доставка проводиться у будь-який населений пункт країни та займає 1-3 робочі дні.

Ціни приємно потішать кожного покупця. Мешканці Києва та Одеси завжди можуть відвідати магазини мережі у своєму місті для покупки величезної кількості якісних товарів для дому.

Читать полностью