Про компанію Леруа Мерлен

Леруа Мерлен допомагає людям в усьому світі створювати кращі умови життя

Леруа Мерлен допомагає людям в усьому світі створювати кращі умови життя

ЛЕРУА МЕРЛЕН – це міжнародна компанія-ритейлер, відома і визнана в усьому світі. Ми спеціалізуємось на торгівлі товарами, для будівництва, ремонту та облаштування житла.

Дізнайтесь більше про ЛЕРУА МЕРЛЕН у світі

Наша місія – допомагати людям у різних країнах і на різних континентах втілювати їх мрії про комфорт і затишок власної оселі та покращувати якість їх життя.

ЛЕРУА МЕРЛЕН входить до складу ADEO – міжнародної холдингової групи, яка об’єднала 27 автономних компаній в 12 країнах Азії, Європи та Південної Америки. Ця мережа постійно зростає.

Сьогодні ADEO займає 1-ше місце в Європі та 3-е місце в світі за обсягами продажів і репрезентує 13 марок сектору DIY у п’яти професійних категоріях:

Багатопрофільні бренди: LEROY MERLIN, KOZIKAZA
Бренди тісної співпраці: AKI, BRICOCENTER, WELDOM
Бренди магазини-склади: BRICOMAN, BRICOMART та Бренд для професіоналів DOMPRO
Бренду декору: ZODIO, DELAMAISON, DECOSMART, LIGHTONLINE, DECOCLICO, HOMES UP
Спеціалізований бренд: KBANE.

Ці бренди відрізняються за форматом та концепцією, але їх об’єднують спільні цінності і єдина мета – запропонувати кожному клієнту оптимальні рішення для облаштування житла, які задовольнять його реальні потреби.

Місія

Місія

Ми прагнемо залишатися відкритими для наших клієнтів в усьому світі:
- адаптуємось до місцевого ринку;
- пропонуємо тільки необхідні товари та послуги;
- уважно ставимося до потреб кожного клієнта;
- створюємо привітну атмосферу і зручні умови для придбання товарів у кожному з наших магазинів.

Нам вдалося поєднати широкий асортимент якісних товарів, доступних цін та високий рівень обслуговування. Завдяки цьому Ви обов’язково знайдете і зможете придбати те, що Вам необхідно. Ми переконані, що зрозуміти і задовольнити потреби клієнта можна тільки за наявності таких якостей, як повага та чесність, компетентність і вибагливість, ініціативність і виконання зобов'язань. Злагоджена колективна праця, професіоналізм і прагнення до досконалості – це ті принципи, які лежать в основі нашої корпоративної культури.

Наші цінності

Наші цінності

Відвертість;
Позитівність;
Доброзичливість;
Повага;
Приклад до наслідування;
Простота;
Злагодженість;
Дух діяльності – основні цінності команди ЛЕРУА МЕРЛЕН, яких ми дотримуємося у повсякденному житті.

Філософія

Філософія

Компанія ЛЕРУА МЕРЛЕН – це, в першу чергу, люди. Розуміючи це, ми створили умови, які дозволяють долучити кожного співробітника до життя і розвитку свого сектору, свого магазину і всього підприємства в цілому.

Така плідна взаємодія співробітників ЛЕРУА МЕРЛЕН реалізується завдяки 4 принципам:

- Обмін знаннями: одним з першорядних завдань компанії ЛЕРУА МЕРЛЕН є інформування та навчання співробітників, яке прискорює процес їхньої професійної адаптації та інтеграції в колектив, а також сприяє їх особистому і професійному розвитку.

- Розподіл повноважень: реалізується через усвідомлення кожним із співробітників своєї відповідальності та можливості висловлювати власну точку зору щодо майбутнього розвитку підприємства.

- Спільний внесок: ми віримо у плідність колективної праці і стимулюємо колективні досягнення. Співробітники зацікавлені в результатах роботи свого магазину, а також у найближчих і середньострокових успіхах свого підприємства. До того ж кожен з працівників компанії має можливість стати акціонером ADEO у Франції, Іспанії, Італії та Польщі.

- Спільна мета: усвідомлення кожним співробітником необхідності виконання взаємних зобов'язань.

Застосування цих принципів сприяє формуванню командного духу і ціннісно-орієнтаційної єдності в колективі, підвищує його згуртованість, стимулює членів колективу до розвитку і кар’єрного зростання.