/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

З'єднувачі водопроводні

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

У сучасних системах водопостачання або опалення все частіше використовуються поліпропіленові трубопроводи. Для монтажу окремих відрізків задіюються спеціальні елементи - фітинги для водопровідних труб. Великий вибір таких товарів різного діаметру представлений в інтернет-магазині Leroy Merlin.

За своїми параметрами водопровідні труби з поліпропілену багато в чому перевершують старі металеві конструкції. Вони коштують менше, прості в установці, мають мінімальну вагу, а термін служби досягає 50 років.

Різноманітність водопровідних фітингів

Водопровідні фітинги не потребують застосування зварювального апарату, а спосіб їх установки не вимагає високої кваліфікації установника. За допомогою невеликого зварювального апарату елементи розігріваються, завдяки чому можна легко поєднати два відрізка труби. Такий зварювальний апарат підключається до побутової електромережі.

При наявності мінімального досвіду будівництва провести монтаж не складе труднощів. Під час роботи не рекомендується нагрівати поліпропіленові елементи до температури понад 260 градусів. Це дозволить уникнути їх деформації.

Через велику кількість видів з'єднувачів можливі повороти трубопроводу в будь-якому напрямку. В каталозі Леруа Мерлен можна знайти такі типи:

  • фітинги різного діаметру;
  • трійники для відводів;
  • поворотні елементи;
  • хрестовини;
  • перехідники для труб з різним радіусом;
  • муфти для з'єднання;
  • штуцери для шланга;
  • заглушки для кінця труб і т. д.

Далеко не завжди з'єднувач водопровідних труб використовується тільки для окремих елементів поліпропіленових труб. Універсальні моделі дають можливість підключатися до металевих радіаторів опалення або запірної арматури.

При дотриманні правил установки і експлуатації з'єднувачі прослужать тривалий час. Термін служби такої системи становить 20-30, а то і 50 років. На відміну від металевих трубопроводів, внутрішні стінки з поліпропіленових матеріалів не повинні засмічуватися.

Низькотемпературна пайка практично повністю виключає можливість протікання. Для монтажу водопроводу використовуються фітинги під пайку. Вони можуть мати діаметр від 20 до 90 мм. З'єднання здійснюється дуже просто: під час пайки труба вставляється всередину з'єднувача. Для квартири або будинку зазвичай застосовуються трубопроводи з пропілену діаметром до 30 мм.

Після покупки фітингів рекомендується провести невеликі випробування. Уже через кілька спроб вдається отримати абсолютно герметичне з'єднання. Стиковка деталей здійснюється тільки після нагрівання, інакше з'єднати їх неможливо, так як проміжок буде недостатнім. Якщо вдається зістикувати елементи в холодному стані, це свідчить про низьку якість. В каталозі Leroy Merlin представлені тільки якісні фітинги від кращих виробників.

Купівля з'єднувачів водопровідних труб в Україні

Купити фітинги для водопроводу і опалення в Україні за найкращими цінами найзручніше в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Доставка товарів діє по всій країні і займає мінімум часу. Жителі Києва і Одеси можуть відвідати магазини популярної мережі в своєму місті.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які типи водопровідних з'єднувачів можна придбати?
Існує кілька різновидів труб для гарячого та холодного водопостачання, а також для систем опалення. Для кожного виду труб пропонують спеціалізовані з'єднувачі. На полицях магазинів можна знайти деталі для паяння поліпропіленових та затискні елементи для поліетиленових та металевих труб. Для з'єднання металопластикових труб варто придбати цангові сполучні деталі. Виконати з'єднання металопластикових трубопроводів можна за допомогою елементів для запресування.
Якої фірми водопровідні з'єднувачі можна придбати?
На ринку нашої країни та Leroy Merlin зокрема представлена ​​продукція даної категорії більш ніж від 18 виробників з таких країн, як Україна, Китай, Польща, Туреччина, Італія та ін. Високий попит існує на сполучні елементи для трубопроводів від таких брендів, як Albertoni , General Fittings та Valtec (Італія), Pilsa (Туреччина). Хорошою якістю та надійністю відрізняються сполучні пристрої і від таких відомих компаній, як Kan, VS Plast, Invena, Grandini, Solomon, «Віалком-Т».
Де можна придбати водопровідні з'єднувачі?
Дану продукцію для систем водопостачання, опалення та каналізації можна придбати у звичайних офлайн-магазинах та багатьох інтернет-магазинах. Але високоякісні та надійні сполучні деталі для всіх різновидів труб для гарячої та холодної води представлені на полицях саме інтернет-магазину Leroy Merlin. Ви можете вибрати та замовити дані товари не тільки через інтернет, а також відвідавши магазини Leroy Merlin, які розташовані у різних частинах Києва, а також в Одесі.