/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

З'єднання кабелю

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

У ході електромонтажних робіт часто виникає необхідність з'єднати два кабелі. Скрутка із застосуванням ізоленти - не найнадійніше з'єднання для проводів. Його використовують лише для тимчасового ремонту. Існує велика кількість пристроїв, що дозволяють з'єднати два і більше дротів. Це пристрої у вигляді різноманітних затискачів. Великий вибір сучасних з'єднувачів представлений у каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin.

Популярні види затискачів та їх особливості

Оптимальним рішенням стане паяння, але в такий спосіб з'єднувати не завжди зручно. Наприклад, робити це у розподільчій коробці під стелею дуже незручно. Один із виходів — сполучний ізолюючий затискач. Такий з'єднувач для проводів виконаний у вигляді ковпачка, всередині якого з'єднані кілька кабелів. Існує 18 видів (типорозмірів) таких пристроїв, колір залежить від розміру. Усередині такого ковпачка знаходиться пружина-затискач, і таке з'єднання дуже надійне.

Серед переваг:

  • простота монтажних робіт;
  • велика площа контакту;
  • захисний корпус із ПВХ;
  • колірне маркування розміру;
  • широкий діапазон робочих температур (+75 градусів);
  • можливість багаторазового використання.

Такий тип затискача нагадує скрутку, тільки з максимальним контактом та надійно ізольовану.

Не менш популярні клемники. Залежно від їх конструкції вони дозволяють з'єднувати два одножильні дроти або відразу кілька кабелів. У клемних колодках можуть поєднуватися дроти різного перерізу.

Одна з проблем при монтажі електропроводки – з'єднання мідного та алюмінієвого дроту. У місці контакту під впливом кисню відбувається окислення. Згодом таке місце може нагріватися, що призводить до замикань та інших проблем. Для міді та алюмінію є свої типи клемників. В них контакти розведені по окремих осередках, а спеціальна паста обмежує доступ повітря і не дає двом металам окислятися.

Нерідко для міді та алюмінію використовується спеціальна алюмінієва гільза. В отвори просто вставляються кінці кабелю, а сама гільза обжимається. Забезпечити надійну ізоляцію такому з'єднанню дуже легко. Для цього просто потрібно використовувати термозбіжну трубку. Така трубка просто обробляється полум'ям запальнички, а спеціальна еластична основа забезпечує належну ізоляцію.

Термозбіжна трубка та ізолента - незамінні при електромонтажних роботах матеріали. Вони дозволяють за лічені секунди заізолювати певні ділянки оголеного дроту в місці з'єднання.

Купівля з'єднувачів для проводів в Україні

Купити з'єднувачі проводів за найкращими цінами завжди можна у магазині Леруа Мерлен. За допомогою зручних фільтрів легко знайти потрібний варіант товару. Доставка продукції по Україні займає лише 1-3 дні. У Києві та Одесі є офлайн-магазини мережі. Жителі та гості міст можуть відвідати магазини для покупки товарів, попередньо замовивши їх на сайті. Інтернет-магазин регулярно проводить різноманітні акції. У ході таких заходів суттєво знижується вартість певних товарів.

Читати повністю