/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Затискачі для тросів

У будівництві для різних робіт часто використовуються металеві канати. Для з'єднання їх між собою або кріплення до інших предметів формуються петлі. Тросові затискачі дозволяють створити міцну петлю. Сучасні виробники випускають велику кількість таких виробів, що дозволяє застосовувати їх для самих різних завдань. В асортименті інтернет-магазину Leroy Merlin завжди можна знайти великий вибір таких кріплень за найдоступнішими цінами.

Кріплення: види і особливості конструкції

Затискачі для троса мають гранично просту конструкцію, але повинні відповідати суворим вимогам. Виріб схожий на скобу з однією або двома гайками для фіксації металевого каната. Як правило, для формування петлі або кріплення одного каната використовується не більше трьох кріплень. Якщо навантаження на канат буде занадто велике, задіюється інший спосіб з'єднання.

Для виробництва затискачів застосовується високоякісна сталь, здатна витримати високі навантаження. Важливо захистити метал від зовнішніх факторів, тому використовується спеціальний шар захисного покриття - гальванічна оцинковка. Шар цинку захищає від корозії.

Існують такі види затискачів:

  • плоскі - виготовлені з оцинкованої вуглецевої сталі, нагадують дві пластини, розмір варіюється в межах 2-40 мм;
  • одинарні - найпопулярніший тип, нагадують закриту петлю, розраховані на порівняно невисокі навантаження;
  • дугоподібні - схожі на циліндри, використовуються для з'єднання двох канатів або формування кріпильної петлі;
  • обтискні;
  • подвійні.

Довжина і розмір можуть бути дуже різними. Крім того, розрізняють звичайні і посилені затискачі для канатів. Крім сталі, застосовуються мідь і алюміній. При використанні виробів категорично заборонено змінювати форму за допомогою зварювання, так як це погіршить якість з'єднання.

Працювати з такими кріпленнями просто: їх потрібно встановлювати таким чином, щоб на стороні металевого каната, яка несе основне навантаження, виявилася сполучна перемичка.

Для вибору фіксаторів важливо звернути увагу на ряд особливостей. В першу чергу грає роль якість продукції. Саме від неї безпосередньо залежать довговічність і міцність з'єднання. На кріплення повинна бути нанесена добре видиме маркування, яке легко розібрати.

Поверхня повинна бути без жодних вад: відколів, тріщин, потертостей. Важливо, щоб використовувані затискачі відповідали характеристикам тросів: міцну фіксацію може забезпечити тільки певна деталь, про що йдеться в інструкції.

Купівля тросових затискачів в Україні

Купити затискачі для троса за найкращими цінами в Україні можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. У каталозі представлені сотні товарів, завдяки чому кожен зможе вибрати необхідний кріплення для металевого каната.

Леруа Мерлен проводить оперативну доставку по всій країні. У Києві та Одесі представлені офлайн-магазини мережі, тому жителі цих міст зможуть самостійно забрати замовлення.

Читати повністю