/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Засоби від шкідників

Комахи, гризуни і слимаки здатні не тільки частково, але і повністю знищити врожай. Саме тому варто заздалегідь підготуватися і підібрати засоби для боротьби зі шкідниками. Деякі з них необхідно наносити до початку активності паразитів, щоб отримати гарантовано позитивний результат.

Окремо можливо підібрати товари, які допоможуть захистити вас і ваших близьких від комах. Комарі і мухи не тільки залишають після укусів ранки, а й переносять різноманітні захворювання. Убезпечитися також допоможуть засоби захисту від шкідників.

Види засобів від комах і шкідників

Варто пам'ятати, що кожен товар розробляється з урахуванням впливу на певну групу шкідників. Продукція не подіє або буде мати мінімальний ефект для інших паразитів. Саме тому рекомендується підібрати засоби від шкідників в залежності від виду. Найчастіше на дачах, в приватних будинках або квартирах доводиться боротися з:

  • гризунами - кротами, мишами, щурами, землерийок;
  • комахами - осами, мухами, мурашками, тарганами, комарами, міллю.

Щоб захистити сад і урожай від гризунів, можна використовувати:

  • різноманітні отрутохімікати;
  • ультразвукові прилади, які працюють на частоті, непомітною для людського вуха, але чутною гризунам;
  • пастки і капкани.

Отрутохімікати рекомендується застосовувати в тому випадку, якщо на вашій ділянці немає домашніх тварин, які випадково можуть з'їсти приманку. Можливе використання:

  • рідких приманок - вони розбавляються з молоком або водою (залежно від рекомендацій виробника) і розставляються по ділянці в різних місцях;
  • порошків або гранул - змішуються з зерном, шматочками хліба або салом і розкладаються в місцях проживання;
  • порошкових отрут - розсипаються по стежках гризунів або біля їх норок.

Коли бажаєте досягти кращого ефекту, слід для початку підгодувати кротів або мишей, розкладаючи приманку без отрути. Якщо шматочки їжі почнуть зникати через пару днів, додайте до приманки отрути.

Для боротьби зі слимаками необхідно розвести порошок або гранули у воді і провести обробку рослин.

При боротьбі з комарами, осами і мухами найголовніше - запобігти укусу, тому рекомендується використовувати відлякучі засоби. Це можуть бути аерозолі, фумігатори або спіралі. Незалежно від форми реалізації, товари об'єднуються однією властивістю: засоби від шкідників відлякують комах, вони неприємні для них.

Таким чином, ви легко зможете захистити себе і своїх близьких на природі або під час сну. Важливо враховувати особливості застосування, наприклад, забезпечити доступ свіжого повітря при підпалі спіралей, що відлякують комарів і мух.

Де купити засоби від шкідників?

В інтернет-магазині Леруа Мерлен ви зможете придбати засоби для захисту рослин від гризунів і комах за доступною ціною з доставкою по всій Україні. Якщо виникли запитання щодо особливостей використання конкретних препаратів або їх сумісності з іншими засобами, просто зверніться до наших консультантів за телефонами, які вказані на сайті. При необхідності можна оформити доставку за допомогою транспортної компанії або забрати замовлення шляхом самовивозу з Leroy Merlin в Києві та Одесі.

Читати повністю