/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Засоби від комах та тарганів

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг

Комахи часто псують життя людям, оселяючись у будинках і квартирах. Таргани, мухи, мурахи, моль, комарі завдають безліч незручностей. Тому бажання кожного господаря позбутися їх якнайшвидше цілком виправдане. Купити засіб від комарів, тарганів та іншої живності за вигідними цінами допоможе інтернет-магазин Леруа Мерлен.

Засіб від комарів: як зробити вибір?

Репеленти, які можна знайти у продажу, призначені для того, щоб відлякувати настирливих комах. Наносячи їх на шкіру чи одяг, ви вбережете себе від укусів. Важливо при цьому досягти необхідної концентрації засобу. Пам'ятайте, що низька не відштовхне комах, а занадто висока може бути токсична для людини. Тому перед покупкою необхідно уважно вивчати спосіб нанесення (на шкіру або одяг), а також не забувати дивитися на рекомендований для використання вік.

Враховувати слід і форму випуску:

  • спрей - найбільш зручний і простий у використанні, може наноситися на тіло, одяг, волосся;
  • крем або гель - наноситься виключно на шкіру, часто має знижену концентрацію діючої речовини, може спричинити алергію;
  • браслети або пластирі є максимально безпечними для дітей, але діють недовго.

Склад репелентів приблизно однаковий, тому дотримуйтесь рекомендацій виробника для надійного захисту та мінімуму побічних ефектів.

Як вибрати засіб від тарганів?

Виробники випускають величезну кількість спреїв, гелів, олівців та пасток від тарганів. Незважаючи на зручність застосування, спреї найменш ефективні, оскільки мають мало сильний токсичний ефект для комах і можуть викликати неприємні реакції у людей. Однак таргани не люблять його запах і можуть намагатися залишити місця свого проживання. Як правило, через 30-40 хвилин після обробки більшість дорослих особин спробує дістатися місць скупчення води. За відсутності її вони гинуть.

Набагато краще з проблемою комах справляються сучасні гелі. Їхній запах приваблює тарганів. У той самий час людей не чутний і токсичний. Наївшись шкідливої ​​речовини, особи не тільки гинуть самі, а й можуть заразити цілу колонію. Використовувати гелі необхідно у місцях, недоступних для дітей та домашніх тварин. Після того як ви позбулися комах, залишки засобу можна змити. Воно не шкодить меблів та кахлю і не залишає слідів.

Щодо пасток для тарганів, то випускаються два основних типи:

  • липучка — іноді в комплекті йде таблетка, яка приваблює комах;
  • пастка-будиночок — усередині неї знаходиться отрута, яка впливає на тарганів так само, як і нанесений на поверхню гель.

При великій кількості шкідників краще використовувати всі способи в сукупності.

Чому варто купити засіб від комах в інтернет-магазині Леруа Мерлен?

У нас можна замовити засоби від усіх видів комах, включаючи мух та мурах, у різних формах випуску. Ціна залежить від різновиду товару та його виробника. Вибирайте з асортименту те, що вам здається найефективнішим у конкретному випадку, та оформлюйте замовлення. Можлива доставка товарів у будь-яке місто України та самовивіз із фірмових магазинів.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Який засіб ефективний від тарганів та комах?
Високоефективним є той інсектицидний препарат, який знищує комах швидко. На українському ринку цієї хімічної продукції представлені як комплексні склади для виведення шкідників кількох видів, так і препарати лише від одного різновиду. Як і все універсальне, комплексні хімікати не завжди добре знищують шкідливих комах належним чином. Спеціалізовані препарати, такі як «Пастка для тарганів» ТМ «Раптор», гарантовано вбивають цих домашніх шкідників.
Якої фірми купити засіб від тарганів та комах?
Численні магазини пропонують безліч інсектицидних складів. Але до переліку найпопулярніших препаратів від тарганів та інших шкідливих істот слід включити продукцію наступних брендів: Advion Dupont, "Раптор" та Raid Max. Перелічені засоби відрізняються високою ефективністю і не становлять великої небезпеки для людини. Варто відзначити добрі властивості хімічних складів та пристроїв від таких українських та зарубіжних брендів, як «Дихлофос Нео», Combat, Bros, «Укравіт» та «Захисник».
Де можна купити засіб від тарганів та комах?
У будь-якому супермаркеті ви знайдете кілька інсектицидних препаратів. Але більший асортимент цієї хімічної продукції представлений в інтернет-магазині Leroy Merlin. Тут вам допоможуть підібрати найбільш вдалий засіб для швидкого знищення комах будь-якого виду. Перевагою покупки товарів є розумні ціни на продукцію. Сплатити замовлені товари в Леруа Мерлен можна найбільш зручним для вас способом і оформити швидку доставку.