/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Засоби для вигрібних ям, біопрепарати

Засоби для вигрібних ям - біологічні та хімічні компоненти, що дозволяють позбавлятися від відходів життєдіяльності людини безпечним способом. Хімія для вигрібних ям дозволяє позбутися відходів з мінімальними фінансовими витратами. Така речовина для дачного туалету містить в складі особливі компоненти, які потрапляючи в відповідне середовище, починають активно переробляти вміст вуличного туалету.

Переваги використання препаратів

 • Засоби для септиків і очистки зливних ям мають безліч переваг:
  • Складові компоненти абсолютно безпечні для людського здоров'я. Більшість з них самі є природними компонентами, а умови септика тільки створюють для компонентів активізацію.
  • При використанні такої хімії додатково очищається дно і стінки ємності, що дуже важливо для септиків. Такий результат не буде досягнутий при відкачуванні вмісту асенізаторською машиною.
  • Стінки та інші елементи конструкції туалету або септика не страждають після обробки препаратами.
  • Після переробки залишається лише рідина без запаху, яку можна використовувати як добриво для городу.
  • Проводиться знезараження вигрібної ями або септика, а також усуваються неприємні запахи.

  Від чого залежить ефективність очищення?

  Великий вибір препаратів для очищення зливних ям пропонує інтернет-магазин Леруа Мерлен. Тут представлені препарати у вигляді таблеток, порошків, гранул для чищення від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників.
  Сучасні компанії в один голос стверджують, що саме їх препарати забезпечують максимально якісне очищення. Але не завжди так відбувається і пов'язано це не тільки з якістю самого засобу. Перш за все, слід строго дотримуватися інструкції від виробника. Тільки відповідно до пропорцій можливе досягнення поставленого результату.
  Також вкрай важливий виробник препарату. Найбільш надійними вважаються перевірені компанії і провідні світові компанії. Їхня продукція дорожче, але і очищення септика також знаходиться на стабільно високому рівні.
  Наступна категорія - речовини, створені за ліцензією. Такі товари дешевше попередньої категорії, але майже не поступаються за якістю.
  Остання категорія - підробки хімії і біопрепаратів. Під виглядом корисної хімії покупець може отримати порошки невідомого походження. Вони не тільки недостатньо ефективні, але навіть можуть стати небезпечними для здоров'я. Найчастіше, такі препарати просто підробки, виготовлені з крейди або прального порошку. Природно, вони не здатні забезпечити належного ефекту.

  Де купити якісні засоби для очищення септиків і зливних ям?

  Щоб уникнути придбання підробленої продукції, слід купувати її в перевірених місцях. В асортименті інтернет-магазину Leroy Merlen представлена тільки якісна хімія та біоактивні препарати від відомих брендів. Купити їх може кожен житель України: для доставки в регіони працюють транспортні служби. Жителі Києва і Одеси завжди зможуть забрати замовлені товари самовивозом з магазинів міста.
  Читати повністю