/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Засоби для прочищення труб

Сточні труби періодично засмічуються. В них потрапляють жир, залишки харчових відходів. Зрештою, сама собою вода утворює сильний наліт і призводить до формування каменів. Все це може спричинити погіршення прохідності систем каналізації. Щоб позбавитися проблеми, слід замовити засіб для чищення труб. Знайти якісний товар в Україні найпростіше на сторінках інтернет-магазину Леруа Мерлен. Тут є широкий вибір продукції за доступними цінами.

На що звернути увагу при виборі засобів для чищення труб?

Каналізаційні системи засмічуються з низки причин:

  • неакуратне використання каналізації, коли в неї змиваються ганчірки, великі шматки, продукти та інше сміття;
  • утворення на стінках труб жирного та мильного осаду, що неминуче навіть за адекватного підходу;
  • виникнення корозії - ризик збільшується з часом; старі труби більш схильні до корозії, ніж сучасні;
  • помилки прокладання системи каналізації, а також недоліки на етапі проектування.

Так чи інакше, якщо не боротися із засміченнями, можуть виникнути дуже неприємні наслідки. На щастя, сьогодні для цього не потрібні довгі йоржики та вантузи. Достатньо підібрати адекватний очисник.

Вибираючи засіб для прочищення труб, звертайте увагу на такі характеристики:

  • форма, в якій випускається продукт;
  • хімічний склад компонентів;
  • особливості та спосіб застосування.

За своєю структурою засіб для прочищення каналізації може бути рідким, гелевим або пастоподібним. Найбільш агресивні за своїм впливом порошки. Тому їх слід застосовувати з обережністю. При неправильному використанні є ризик пошкодження пластикових труб.

Рідкі та гелеві засоби не такі агресивні. Головне, простежити, щоб у стоках не було води. Інакше концентрація речовин буде знижена і розчин не діє належним чином.

В якості діючих речовин у всій побутовій хімії, спрямованій на прочищення труб, використовуються луги та кислоти. При попаданні в труби вони вступають у контакт із органічними забрудненнями та роз'їдають їх. Зверніть увагу, що луги краще впливають на жири, тому незамінні для очищення кухонних труб. У той самий час кислоти здатні розчиняти такі забруднення, як волосся чи шерсть тварин. Тому вони найкраще підходять для ванних кімнат.

Крім того, у списку компонентів складу можна знайти поверхнево-активні речовини (ПАВ) для ще кращої дії, а також віддушки, барвники та ароматизатори.

Перед застосуванням того чи іншого розчину обов'язково читайте інструкцію. Чітко виконуйте все, що в ній зазначено, і вибраний вами засіб працюватиме на 100%.

Чому варто купити засіб для прочищення труб в інтернет-магазині Леруа Мерлен?

В асортименті магазину представлений великий вибір побутової хімії для дому. Ви можете замовити засоби у порошках та гелях різної концентрації. Вартість доступна кожному. Доставка по Україні займає кілька робочих днів. Крім того, ви можете забрати замовлення самовивозом з магазинів мережі.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Як працює засіб для очищення труб?
Принцип роботи засобів для прочищення каналізації – розчинення пробок. Метод використання даної хімії дуже простий і полягає у наливанні або засипанні препарату в трубу. Через деякий час, наприклад, через 15 хвилин потрібно просто промити каналізацію водою. Для руйнування жирових пробок краще підходять засоби на основі лугів. Для боротьби зі скупченням у трубах волосся, мила та інших подібних компонентів краще використовувати кислотні склади. Форма засобу (рідина, гель, порошок) не має великого значення.
Як вибрати засіб для очищення труб?
Вибираючи цю побутову хімію, слід орієнтуватися на її хімічний склад, а точніше на основний компонент, що діє. Якщо потрібно видалити засмічення в кухонній каналізації, оптимальним варіантом буде препарат, основою якого є луг. Саме лужні склади ефективно розчиняють жири. Якщо ж проблема виникла в каналізації, яка знаходиться у ванній кімнаті, слід віддати перевагу кислотному препарату. Кислота краще справляється з пробками з волосся та мильним компонентом.
Якої фірми вибрати засіб для очищення труб?
Бажано віддавати перевагу найбільш затребуваним складам, які реально перевірені на практиці та довели свою ефективність. До таких препаратів для розчинення каналізаційних засорів можна включити продукцію наступних добре відомих брендів: Bagi, Unicum, «Попелюшка», «Генікс» і Tiret. Крім перерахованих, рекомендується придбати і препарати для чищення каналізації від таких торгових марок, як "Мілам", Starwax та Mr. Muscle. Ці склади теж відрізняються пристойною якістю та високою ефективністю.