/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Засоби для миття підлоги

Запорукою чистоти у будь-якому приміщенні є регулярне прибирання. Правильно вибраний засіб для миття підлоги забезпечує безліч переваг. Він не руйнує покриття для підлоги, ефективно очищає його від будь-якого бруду і плям, запобігає подальшому забруднення. Купити засіб для миття підлоги за найкращими цінами можна у Leroy Merlin. У каталозі товарів представлена ​​хімія відомих брендів, яка швидко впорається з пилом та брудом. Для миття підлоги в будинку не доведеться докладати особливих зусиль.

Правила вибору миючого засобу

Незалежно від виду покриття для підлоги при виборі хімії варто дотримуватися наступних нескладних рекомендацій:

  • краще віддати перевагу рідинам без вмісту хлору, який тривалий час залишається на поверхні, завдаючи шкоди здоров'ю навіть після змивання;
  • вибрана хімія повинна підходити під конкретне покриття для підлоги (ламінат, дерево, плитка і т. д.);
  • миючий засіб має використовуватися ощадливо;
  • якщо в будинку є алергіки, слід вибирати рідини без запаху.

Вся існуюча хімія для прибирання ділиться на нейтральну та лужну. Перший тип має м'який вплив на поверхню, але має менш виражений миючий ефект. Рідини і порошки на основі лугу легко усувають навіть сліди гуми, масел. Для таких засобів характерна економна витрата. Але їх не слід використовувати на алюмінієвих порожках, тому що луг шкодить металу.

Побутова хімія випускається у вигляді концентрату чи порошку. У першому випадку необхідно розвести рідкий концентрат у вказаному обсязі води. Порошки добре справляються із забрудненнями у швах, дають багато піни. Багато хто вважає їх ефективнішими саме через піноутворення.

Вибираючи миючий засіб для підлоги слід запам'ятати кілька важливих моментів:

  • паркет вимагає дбайливого відношення і для нього потрібні неагресивні складові;
  • абразивні частинки та спирт здатні зіпсувати лінолеум, тому слід переконатися, що у складі немає цих компонентів;
  • для ламінату потрібні засоби з нейтральним pH, оскільки наявність лугу може зашкодити покриття.

Крім спеціалізованих складів, існують універсальні засоби. Вони можуть бути використані з будь-якими покриттями, але важливо ретельно читати склад. Наявність абразивних частинок може пошкодити ламінат чи плитку. Крім того, на плитці можуть залишатися негарні розводи після використання універсальних рідин. Миючий засіб для підлоги, який застосовується на делікатному покритті, потребує меншої концентрації (сильніше розбавляється водою).

Купівля якісної хімії для прибирання в будинку

Купити миючий засіб для підлоги завжди можна у Леруа Мерлен. Каталог налічує десятки варіантів, які однаково ефективні та мають прийнятні ціни. Інтернет-магазин пропонує оперативну доставку по всій Україні: з моменту замовлення до отримання товару триває не більше 3-х робочих днів.

Мешканці Києва та Одеси можуть відвідати магазини у своєму місті. Там знаходиться кілька торгових точок мережі, в яких можна здійснити покупку всього необхідного або забрати заздалегідь замовлені товари.

Читати повністю