/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Засоби автоматизації та спеціалізовані реле

Кредит

Кредит

Більше послуг

Коли потрібно автоматизувати систему, слід зробити вибір певних пристроїв, які можуть проводити регулювання струму. У цьому допоможуть спеціальні пристрої, що мають здатність перетворювати струм і регулювати напругу в електроланцюзі.

Для чого потрібні засоби автоматизації?

Реле часто застосовуються для розмикання/замикання електричного ланцюга. Це може здійснюватися для різних цілей, наприклад, коли потрібно захистити пристрій від зовнішніх впливів, які можуть вплинути на всю систему загалом.

Реле вважається електромеханічним приладом, що має здатність замикати/розмикати електричні контакти, якщо відбувається пропуск електроструму через обмотку. Саме тому варто розглянути різні види реле напруги, щоб вибрати потрібний різновид для поставленої мети.

Реле напруги: різновиди та особливості

Щоб забезпечити в системі автоматичне керування та захистити її від різних небезпечних дій, варто застосувати модульний таймер. Це певний вид реле, який можна використовувати для побудови функціональних панелей. Це допоможе задіяти потрібні пристрої, які є в технічному проекті.

Правильно зроблений вибір реле з необхідними характеристиками дозволить використовувати функціонал для об'єктів різних призначень.

Виділяють такі різновиди реле:

  • Імпульсне. Коли відбувається створення керуючого імпульсу на короткий час, в роботу входить реле і відбувається перемикання силового контакту. Цей вид пристрою допомагає в керуванні, увімкненні/вимкненні електроланцюга.
  • Проміжне. Забезпечує гальванічну розв'язку в системі силових ланцюгів та управління. Контактор може дистанційно включати навантаження, робити перехід в автоматичному режимі від одного виду освітлення на інше.
  • Тимчасове. Для налаштування певних часових проміжків, щоб забезпечити замикання або розмикання ланцюга. Такий пристрій може бути універсальним. Воно здатне покращити автоматичне керування.
  • Температурне. У цьому випадку підтримується температурне значення. За допомогою реле може вмикатися/вимикатися холодильне обладнання, нагрівачі та ін. Такий пристрій допоможе проводити терморегуляцію різних систем опалення або охолодження.
  • Термісторний захист двигунів. Має доступну ціну, здійснює контроль температурних показників обмотки електродвигуна завдяки отриманню сигналу вмонтованого термістора.
  • Також можуть знадобитися фотореле для автоматичного включення освітлення, контролю фаз, що мають властивості контролювати симетрію напруги.

Завдяки таким різним за призначенням та властивостям приладам можна забезпечити автоматичне керування та систему захисту. Це дозволить регулювати напругу в мережі та швидко реагувати у разі її зміни.

Замовити спеціалізоване реле з доставкою по Україні можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Усі товари реалізуються за доступною вартістю, а для постійних клієнтів діє програма лояльності.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Що таке спеціалізоване реле?

Спеціалізоване реле призначене для відключення домашньої електромережі, якщо напруга виходить за межі. Прилад дозволяє захистити домашню техніку від перегріву та виходу з ладу. Завдяки цьому вдається суттєво заощадити бюджет на ремонт побутових приладів.

Спеціалізоване реле випускається у пластиковому чи металевому корпусі. Відрізняються такі пристрої також за розмірами та функціональним наповненням. Підібрати потрібний варіант можна на сайті leroymerlin.ua.
Що таке контактор?

Контактор – це елемент дистанційного керування домашньою електромережею. З його допомогою можна на відстані вмикати та вимикати електрику на різних ділянках приміщення. Особливо зручно використовувати такий пристрій у великих будинках. Контактор може прийти на допомогу і в екстрених ситуаціях, коли потрібно швидко відреагувати на аварію.

Контактори випускаються в металевих та пластикових корпусах, відрізняються за розмірами та вартістю. В інтернет-магазині leroymerlin.ua можна знайти найбільш вдалий варіант.
Що таке модульний таймер?

Модульний таймер — це пристрій, який використовується для увімкнення та вимкнення електронавантаження у певні години доби. Завдяки цьому вдається суттєво заощадити на комунальних платежах. Електрика не споживається у великій кількості тоді, коли потреби в ньому немає.

Час на модульному таймері вдасться встановити самостійно відповідно до потреб сім'ї. Купити такий пристрій можна на сайті інтернет-магазину leroymerlin.ua.