/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Замки навісні

Врізка замків

Врізка замків

До Вашої уваги безкоштовна послуга з <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/f/Zamky_vrizni_nakladni.681eadc0-ec96-44d5-9ccc-d88a428229bb" target="_blank">врізання замків</a> та іншої різноманітної фурнітури. Співробітники відділу <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/u/Stoliarni_vyroby.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank">«Столярні вироби»</a> здійснять врізку замків відповідно до Ваших індивідуальних замірів. Ми безкоштовно також надаємо інші послуги з тюнингу дверей: 1. Врізання фурнітури; 2. Підрізання <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/f/Lyshtva_dobory_korobka.3beb0b90-b29c-4d1c-9483-563f6664b107" target="_blank">коробки</a>; 3. Врізання вентиляції. Продавці-консультанти відділу нададуть відповідь на усі Ваші запитання стосовно строків виконання роботи. Виконання заявки залежить від завантаженості відділу «Столярні вироби». <hr>Послуга є безкоштовною за умови купівлі товару в магазині Леруа Мерлен Україна. <hr><i>Маєте додаткові запитання стосовно послуги врізки замків? Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Клуб Леруа Мерлен

Клуб Леруа Мерлен

<b>"Клуб Леруа Мерлен" - це бонусна програма лояльності для постійних клієнтів.</b> Переваги для учасників "Клубу Леруа Мерлен": 1. Можливість обміняти бонуси на доставку. 2. Повернення товару протягом 365 днів без чеку. 3. +2 роки гарантії на товари власних торгових марок. 4. Знижка 10% на все меню в кафе наших магазинів.<hr> <b>Як стати учасником "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Заповнити <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://drive.google.com/file/d/1bbT9_xGZDmE57FiLpDT-513YmW1MRnIN/view" target="_blank">анкету</a>. 2. Обміняти анкету на картку в <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/Magazyny.5a315aec-25bf-4986-8676-75a18b8943da" target="_blank">нашому магазині</a>.<hr> <b>Як збирати бонуси на карту "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Пред'явіть картку при покупці на касі. 2. Отримуйте 3% від суми покупки. 3. Бонуси доступні для використання з кожного наступного дня після покупки протягом року. <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Невикористані <b>бонуси згорають через 365 днів</b> після нарахування.<hr> <b>Як обміняти бонуси?</b> 1. Учасники "Клубу Леруа Мерлен" можуть використовувати бонуси для оплати послуги доставки товару. З бонусного рахунку списується кількість бонусів, яка відповідає вартості за послугу доставки товару в еквіваленті <b>1 бонус = 1 грн</b>. Наприклад, якщо вартість послуги доставки товару 50 грн, то з рахунку учасника клубу буде списано 50 бонусів. Послуга доставки товару оплачується бонусами в повному обсязі (часткова оплата бонусами за послугу не передбачена). 2. При наявності на бонусному рахунку <b>600 бонусів</b> можливе продовження на <b>2 роки гарантії</b> на товари <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/e/i/VLASNI_TORGOVI_MARKY.c537166a-a306-4a95-b315-4f6983904000" target="_blank">власних торгових марок</a> Леруа Мерлен.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Амбарний замок - це пристрій, який повністю відокремлюється від елементів фіксації. Це означає, що його дуже легко прикріпити до двох поверхонь або предметів – потрібно лише мати спільну петлю для з'єднання двох половин чи дверей зі стіною. Широкий асортимент цих пристроїв представлено на сайті Leroy Merlin.

Види навісних замків

Навісні пристрої бувають різної форми та конструкції, зберігаючи загальний принцип функціонування. Найбільш відомі та популярні — навісні замки. Їх відрізняє відкрита вигнута дужка, яка замикається в тіло замку. Для того щоб відкрити його, досить просто розпиляти дужку або застосувати інструмент важеля. Дужка може вийматися повністю або тільки з боку, що замикається. Його переваги – простота та дешевизна.

Напівзакриті замки частково закривають дужку в корпусі, тому зламати його складніше.

П-подібні навісні замки влаштовані по-іншому. Замість дуги використовують штир, який повністю проходить через корпус. Якісну модель зламати майже неможливо. Вони вважаються надійнішими, ніж попередні варіанти, але й коштують трохи дорожче.

Грибоподібний замок має замість дужки штир з потовщенням, що робить його схожим на гриб.

Найнадійнішим визнано закритий навісний замок. Він повністю ховає своїм тілом і запірний механізм із дужкою, і вуха, тобто петлі, на яких він висить. Ціна на нього найдорожча, і до неї потрібні спеціальні вуха — причепити на те, що є, не вийде. Купити висячий замок із навісним механізмом – значить убезпечити себе від злому. Його відрізняє вологостійкість.

Типи запірних механізмів

Висячі замки відрізняються не тільки на вигляд, але і за типом запірного механізму, і це часто пов'язані речі:

  • Сувальдний замок працює на фігурних пластинах, повертаючи які він відкривається і закривається. Нині такий варіант застосовують рідко, більше як декор та історичну реліквію.
  • У циліндровому замку знаходяться насічки. Необхідно, щоб вони збігалися у замковому механізмі та на ключі, тоді він відкриватиметься. Вважається ненадійним варіантом.
  • Дисковий замок навісний складається, як зрозуміло з назви, з дисків. Механізм відкриття такий самий, як і в попередній моделі - виїмки на ключі повинні збігтися з виїмками на дисках.
  • Гвинтовий відкривається спеціальним болтом зі спеціальною головкою.
  • Кодовий є найдорожчим та найнадійнішим. Виставлення правильної числової комбінації ставить ригелі у відкрите положення.

З ключів найпоширенішими є такі:

  • Англійський, плаский, з рельєфом на одній стороні. При збігу рельєфу та штифтів у личинці відкривається замок. Найлегший на підбір та злом. Для посилення міцності додають зигзагоподібний профіль.
  • Фінський ключ із трикутною головкою. Відкриваючий механізм це тонкий довгастий циліндр з вирізами.
  • Перфорований - надійний плоский ключ із профілями та секретами з двох сторін, що дозволяє вставляти його в замок будь-якою стороною.

Пропонуємо вам купити навісний замок з доставкою по Україні в інтернет-магазині Леруа Мерлен. У каталозі представлений великий вибір замочних дверних пристроїв різних типів. Пропонуємо послугу безкоштовного врізання у ваші двері при покупці товару у нас.

Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
Як доглядати за навісним замком?
Щоб навісний замок служив максимально довго (не заїдав, не іржавів, відкривався плавно та легко), його треба очищати від пилу та забруднень, а потім змащувати. Процедури бажано проводити спеціальними, а не підручними розчинами. Тоді замок ще дуже довго «працюватиме» коректно.
Чим краще змастити навісний замок?
Для змащування замків найчастіше беруть такі засоби: силіконові аерозолі та мастила (не течуть, можна використовувати в мороз), прес-солідол, графітове мастило, літол (їм ще змащують підшипники), WD-40 (захист від іржі та пиловідштовхуючий ефект), солідол.
Як розморозити навісний замок?
Якщо різко прийшли морози і ключ у навісному замку перестав прокручуватися, привести його в робочий стан можна полив гарячою водою (мінус - швидка корозія). Також можна нагріти ключ запальничкою або використовувати хімічне розморожування - антифриз або тосол. Ще допомагає гас. Але краще все ж таки не допускати замерзання.
Де купити навісний замок?
Купити навісний замок потрібного розміру та форми ви зможете у магазині Leroy Merlin. В асортименті є звичайні механічні та кодові варіанти. Також є замочки для валіз, велосипедні, u-подібні, кутові. Вибирайте модель з потрібним діаметром дужки, розмірами та іншими параметрами та отримайте надійного «охоронця» за вигідною ціною.