/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Замки меблеві

Хороший меблевий замок допоможе приховати предмети та цінності від сторонніх очей. Фурнітура надійно утримує двері, хоча сама конструкція досить проста. Різноманітність форм і розмірів дозволяє встановити виріб на будь-яку шафу, комод, ящик письмового столу та інші меблі. Незалежно від конструкції дверей, завжди до неї можна придбати надійну клямку.

Гідний асортимент меблевих замків представлений в каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin. Кожен бажаючий зможе знайти тут потрібну модель для будь-яких завдань.

Особливості меблевих замків

Меблеві замки відносяться до фурнітури, до якої також належать всілякі фіксатори, засувки, клямки, гачки та інші механізми. Залежно від вимог безпеки можна вибрати модель, яку неможливо відкрити без ключа, або простий пристрій, призначений для утримування дверей. Наприклад, клямка або гачок допоможе зафіксувати стулку дверцят шафи, яка рідко використовується.

Для вибору хорошого замку слід приділити увагу таким його особливостям:

  • матеріал;
  • спосіб кріплення;
  • тип механізму;
  • розмір;
  • ступінь надійності.

Вибір запірного механізму починають із визначення його типу: врізний або накладний.Перший тип складніший в установці, оскільки потребує певних навичок та інструменту. Винятком є ​​заміна старого замку, на місце якого встановлюється новий. Накладні моделі дуже прості в установці, але більш помітні.

Як основний матеріал найчастіше використовується метал. Саме він має достатню міцність, надійність, ступінь захисту. Є також пластикові клямки, але вони менш надійні.

Спосіб кріплення вибирається в залежності від типу самих меблів, матеріалу дверей і т. д. Наприклад, для скляної стулки найкраще вибрати непомітну модель мінімальних розмірів, яка не кидатиметься в очі.

Механізм може бути висувним, поворотним, рейковим, кнопковим. Він також вибирається, виходячи з виду самих меблів.

Що стосується розмірів, то тут багато різноманітних варіантів. Сучасні моделі дуже надійні, незважаючи на компактні габарити. Вони практично непомітні, що робить їх оптимальним вирішенням проблеми.

Ступінь надійності визначається складністю секрету. Сучасні замки дуже надійні: їх практично неможливо розкрити без відповідного ключа. Якщо всередині меблів зберігаються особливо цінні або небезпечні предмети, можна вибрати кодовий, магнітний або електромагнітний замок. Зовні запірні механізми практично непомітні, тому вони не псують зовнішній вигляд меблів.

Купівля меблевого замку в Україні

Купити меблевий замок високої якості для вирішення різних завдань можна завжди в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Доставка товарів здійснюється транспортними компаніями до будь-якого населеного пункту України, а приємні ціни сподобаються будь-якому покупцю.

Мешканці Києва та Одеси завжди можуть відвідати один із магазинів та забрати там своє замовлення. У цих містах знаходиться одразу кілька торгових точок популярної мережі. Доставка в інші регіони займає мінімум часу.

Читати повністю