/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Заклепки

Незважаючи на гадану простоту заклепки, вибрати її не так просто. Ця популярна кріпильна деталь використовується для з'єднання листових металів, а область її використання дуже широка.

Види заклепок

Складність вибору полягає в різноманітності будівельних кріплень цього типу. Найпопулярнішими вважаються заклепки витяжні, які можуть бути різного виду:

 • звичайні;
 • закриті;
 • пелюсткові;
 • рифлені;
 • посилені;
 • герметичні;
 • повітронепроникні;
 • ущільнені і т. д.

Крім того, для виробництва кріплень застосовуються найрізноманітніші матеріали: сталь, алюміній, мідь, мідно-нікелевий сплав. Тіло і стрижень нерідко виготовлені з різних металів.

Величезний вибір витяжних заклепок представлений в асортименті інтернет-магазину Леруа Мерлен. Тут можна знайти кріплення для використання в будівництві, харчовій промисловості, медицині, машинобудуванні та інших сферах.

Особливості вибору матеріалу і розмірів заклепок

Вибираючи будівельні заклепки, основну увагу приділяють матеріалу. Комбінація алюмінію і сталі - найпопулярніший вид кріплень, який використовується всередині і зовні будинків. Але для з'єднань, де потрібна підвищена міцність, не рекомендується використовувати тип AlMg1%.

Системи з оцинкованої сталі і укоси найкраще кріпити за допомогою сталевих елементів. Вони забезпечать підвищену міцність і довговічність. Для монтажу алюмінієвих листів можна використовувати заклепки з цього металу.

Латунні варіанти застосовуються в електроніці та промисловості. Вплив води та корозії без будь-якої шкоди витримують кріпильні елементи з нержавіючої сталі. Гнуться метали кріплять за допомогою поліамідних заклепок. Для монтажу мідної покрівлі використовуються відповідні кріплення з міді.

Крім матеріалу, при виборі звертають увагу на розмір, а конкретно на:

 • діаметр головки, стержня і бортика;
 • товщину бортика;
 • довжину тіла кріплення;
 • загальну довжину;
 • довжину виступаючої частини.

Від правильного вибору напряму залежать якість кріплення, його довговічність, герметичність з'єднання.

Щоб вибрати дані елементи, варто орієнтуватися на:

 • умови експлуатації - рухливість листових матеріалів, вимоги до герметичності;
 • навантаження - вибирають відповідний діаметр;
 • використовувані листові матеріали - щоб уникнути корозії на місці з'єднання;
 • товщину листового матеріалу - для вибору довжини кріпильних елементів.

З огляду на ці особливості, можна забезпечити тривалу службу конструкцій, з'єднаних таким способом.

Купівля заклепок за найкращими цінами

При виконанні монтажних робіт потрібно орієнтуватися не тільки на властивості обраних кріплень, а й на особливості установки. Наприклад, до краю листа повинно бути не менше двох діаметрів головки заклепки.

Купити заклепки всіх існуючих типів можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. Тут представлений величезний асортимент товарів для дому від кращих виробників. Жителі Одеси і Києва завжди зможуть купити товари в магазинах свого міста, а для інших регіонів України діє доставка. Ціни і різноманітність пропозицій приємно порадують кожного покупця.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Що таке заклепки?
Ця деталь кріплення дозволяє легко, швидко і надійно з'єднати між собою різні матеріали, меблі, обладнання. Правильно підібраний елемент здатний витримати навантаження, яке рівноцінне зварювальному з'єднанню. Заклепувальні кріплення застосовують там, де необхідно виключити зміну структури та перегрів матеріалу.
Як підібрати розмір заклепок?
Правильний монтаж елемента полягає у підборі коректної довжини. Розмір підбирається з урахуванням загальної суми товщини матеріалів, які з'єднуватимуться між собою. При цьому довжина повинна бути мінімум у два рази більша за діаметр.
Де можна придбати заклепки?
Ви зможете купити заклепки від найкращих виробників, виготовлені з якісних матеріалів, в інтернет-магазині Леруа Мерлен, а ціни на товари приємно здивують. Високі міцність та надійність сертифікованої продукції, представленої у нас у продажу, дозволяють застосовувати її у будівництві, машинобудуванні, харчовій та текстильній промисловості, медицині та інших напрямках.