Захист органів дихання 

Ціна, грн

Бренд

Колір

(4)
(15)
(4)
(1)
(1)
(1)
(2)
(6)

Ще (1)

Країна-виробник

Легке регулювання розміру

Ціна: Від меншої до більшої
FRA9999PRO12110994_1024_1.jpg - 1024

Код: 12110994

Є в наявності

Маска захисна одноразова 1 шт

3.00

грн/од

  • 1
  • 2

При роботі з сипучими матеріалами, лаками, фарбами, хімічними сполуками, а також під час грязьових робіт дуже важливо забезпечити захист органів дихання. Для цього використовується безліч ефективних засобів фільтрації. Які саме для чого призначені, а також який мінімальний комплект засобів захисту слід придбати для проведення будівельно-оздоблювальних робіт, розглянемо нижче.

Види засобів для захисту органів дихання

Всі індивідуальні засоби захисту діляться на дві категорії:

  • ізолюючі - протигази;
  • фільтруючі - маски і респіратори.

На щастя, рівень забруднення повітря в сфері будівництва не настільки великий, тому протигази з кисневими балонами потрібні вкрай рідко. А от необхідність в засобах фільтрації висока.

На сьогоднішній день існують наступні варіанти фільтруючих СІЗО:

  • респіратор;
  • маска;
  • напівмаска.

Змінні маски і напівмаски - самі прості і доступні з усіх. Втім, і великою мірою захисту від них чекати не доводиться. Використовувати їх доцільно під час проведення грязьових робіт, коли потрібно захистити ніс і рот від великих часток пилу.

Застосовувати такий вид захисту можна виключно на відкритому повітрі або в приміщеннях, де спостерігається найнижчий рівень концентрації шкідливих речовин. Крім того, маски досить швидко забиваються, їх потрібно часто міняти, тому перевага віддається спеціалізованим респіраторів.

Різновиди респіраторів

Залежно від класу захисту виділяють респіратори:

  • FFP1 - найслабший клас захисту з усіх наявних, забезпечений фільтром, здатним утримати до 80% частинок, розмір яких становить не менше 2 мкм (цемент, вугільний пил, металеві тирса);
  • FFP2 - найпоширеніший і найбільш прийнятний для більшості будівельно-оздоблювальних робіт, здатний утримати 95% частинок розміром вище 0,5 мкм (електрозварювання, робота з деревиною, рідкі аерозолі);
  • FFP3 - використовується на хімічних виробництвах і бактеріологічних лабораторіях, фільтрує понад 99% дрібних часток і з'єднань (азбест, радіоактивна, токсична пил).

Існують моделі респіраторів з клапаном і без. Останні ретельно фільтрують вхідне повітря, але сприяють вільному видиху. Таким чином сам матеріал не намокає, і засіб захисту можна використовувати тривалий проміжок часу.

Не варто забувати, що більшість респіраторів одноразові. Їх термін розрахований на 4-8 годин безперервної роботи. Після зміни виріб підлягає утилізації. Виняток - лицьові маски і респіратори зі знімними фільтрами, що підлягають очищенню.

При виборі респіратора обов'язково враховуйте, що він повинен максимально щільно прилягати до обличчя і надійно захищати органи дихання. Якщо десь спостерігаються зазори, то носіння такої маски не матиме належний ефект.

Купити високоякісні засоби захисту органів дихання за прийнятними цінами можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Ми гарантуємо високу якість всіх виробів, а також швидку доставку по країні. Якщо ж ви живете в Києві чи Одесі, можете забрати придбані в інтернет-магазині Leroy Merlin товари самостійно.

Фільтри
0 800 300 500

з 07:30 до 22:00 (Пн-Нд)

Мій магазин

Обрати магазин