/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Вінки та гілочки

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Більше послуг

Підготовка до святкування Нового року включає не тільки установку ялинки і покупку до неї іграшок і гірлянди. До свята будинок повинен бути красивим і прикрашеним, що дозволяють зробити численні аксесуари з інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Один з таких аксесуарів - різдвяний вінок. Як правило, його розміщують на вхідних дверях будинку, але ніхто не забороняє вішати різдвяні вінки на стіни, вікна. Це виглядає оригінально і нагадує про святковій атмосфері.

Історія та особливості використання новорічних вінків

Традиція використовувати новорічні вінки на двері з'явилася близько 200 років тому в Німеччині. Спочатку вони використовувалися як своєрідний календар для відліку днів до свята. Щоб діти не задавали питання, скільки залишилося до Різдва, один з відомих жителів країни теолог Йоганн Віхерна змайстрував новорічний вінок на основі колеса. На ньому були розміщені свічки, а Віхерна запалював їх по одній в день, коли до Різдва залишалося 28 днів.

Пізніше новорічні вінки з'явилися і в інших країнах Європи. Наприклад, у Великій Британії їх додатково прикрашали дзвоником. Дзвін дзвіночка повинен був відлякувати нечисту силу. У цій країні прикраса встановлювалося на столі.

Сучасні моделі оснащені різними аксесуарами: ягодами, бантиками, дзвіночками, стрічками. Зараз в такий аксесуар не вкладають сакральний сенс: він використовується виключно як прикраса. Схожим прикрасою служать декоративні новорічні гілки. Святкові ялинкові гілки представлені у великому асортименті в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Для виробництва вінків на Новий рік використовуються штучні матеріали, що наділяє їх безліч переваг:

  • різноманітність декорування;
  • тривалий термін експлуатації;
  • безпеку для здоров'я;
  • відсутність сміття (справжні вінки і гілки обпадають);
  • насичений колір і т. д.

Новорічна гілка або вінок зможуть прикрасити будь-яке приміщення: будинок, офіс, магазин і навіть гараж.

У кожній квартирі є велика кількість місць, де можна розмістити святкові аксесуари:

  • на столі;
  • на спинках стільців;
  • на стінках;
  • на двері;
  • на вікні.

За допомогою таких святкових аксесуарів можна прикрашати навіть обідній стіл. Наприклад, всередині вінка можна розкласти фрукти, солодощі.

При виборі новорічного прикраси цього типу звертають увагу на вагу виробу і його розміри в залежності від місця установки. Колірна гамма також повинна відповідати загальній стилістиці приміщення.

Купівля новорічних аксесуарів в Леруа Мерлен

Великий вибір прикрас до Нового року пропонує інтернет-магазин Леруа Мерлен. Жителі Києва і Одеси зможуть забрати товари в магазинах свого міста, а жителі інших регіонів країни можуть скористатися послугами транспортних служб для доставки товарів.

Асортимент Leroy Merlin включає сотні найменувань новорічних товарів високої якості, здатних підготувати інтер'єр до святкування Нового року. Всі товари з асортименту - продукція відомих брендів, що відрізняється довговічністю і абсолютною безпекою.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Що можна прикрасити вінками?
Будь-які поверхні і предмети, навіть стеля.
2. Як вибрати колір виробу?
Аксесуар не повинен виділятися з загальної композиції.
3. Яка ціна вінків на Новий рік?
У нашому каталозі представлені товари вартістю від 26 до 999 грн.