/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Вікна в наявності

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Більше послуг

Вибір вікна в будинок або квартиру - відповідальне та непросте завдання. Віконне полотно повинне відповідати звукоізоляційним вимогам, стилю інтер'єру приміщення, зовнішньому оформленню будівлі. Двері та вікна серед усіх елементів будівель виділяються найвищим рівнем теплопередачі. Тому при виборі неправильного скління всередині будівлі буде спекотно влітку та холодно взимку. Відповідне вікно можна знайти в каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Який тип профілю вибрати?

Значною популярністю користуються рами з ПВХ. Такі профілі давно витіснили дерев'яні та інші аналоги. Це пояснюється такими перевагами даних рам:

  • Довговічність - профіль ПВХ служить в середньому до 50 років. Полімер стійкий до корозії, температурних перепадів, впливу вологи та УФ-випромінювання.
  • Екологічність — полімер не потребує просочення хімікатами, покриття захисними складами для покращення техпараметрів. З аналогічного матеріалу виготовляють обшивку побутової техніки, пластикові пляшки, стаканчики.
  • Декоративність - віконні профілі ПВХ бувають різних кольорів. На ринку можна знайти варіанти із рамами, стилізованими під дерево, камінь тощо. Якщо ви вирішите купити вікна ПВХ, вам не доведеться систематично фарбувати профілі.
  • Простота догляду — рами з полівінілхлориду легко чистяться вологою ганчіркою.
  • Герметичність - такі профілі часто складаються з декількох камер, оснащуються ущільнювачами. Завдяки цьому вікна з подібною рамою виділяються високими тепло- та звукоізоляційними якостями.
  • Додатково варто відзначити демократичну вартість профілю ПВХ. Віконні рами даного типу відчутно дешевші за дерев'яні, алюмінієві аналоги.

Скільки камер має бути в профілі?

Камерні відсіки всередині рами відокремлені один від одного ребрами жорсткості. Кожна камера герметична та зберігає свою температуру. Чим більше у профілі камер, тим менше він пропускатиме тепло. Популярністю користуються 3-х камерні види (наприклад, у вікнах Steko). Такі профілі мають оптимальні співвідношення ціни і якості.

Параметри віконних склопакетів

Склопакети відрізняються від окремих стекол, закріплених штапиками, щільністю з'єднань. Така конструкція звуко- та теплонепроникна. Склопакети бувають одно- та багатокамерними. Найчастіше застосовуються двокамерні варіанти. Подібні пакети відносно недорогі, але при цьому мають відмінні технічні параметри.

Однокамерні варіанти часто встановлюють у нежитлових приміщеннях (виробничих, господарських). Склопакети з трьома і більше камер досить дорогі, тому застосовуються нечасто.

Яку товщину скла вибрати?

Оптимальним вважається значення 3-4 мм. Таке полотно можна зустріти у віконних склопакетах більшості відомих виробників (наприклад, Konkord). Вирішивши замовити вікна зі склом завтовшки 4 мм, ви отримаєте конструкцію, здатну ефективно гасити звукові вібрації, перешкоджати витоку тепла.

Що ще потрібно враховувати під час вибору вікон?

Вікна ділять на ті, що відкриваються та «глухі». Останні вирізняються демократичною ціною. Варіанти, що відкриваються, часто обладнуються поворотно-відкидними механізмами. Це дає можливість трохи або повністю відкривати стулку. Скло вікон буває тонованим, із захистом від УФ-, ІЧ-випромінювань.

Також потрібно звернути увагу на розмір віконного полотна. Габарити вибирають на кілька сантиметрів меншими, ніж отвір. Щоб отримати консультацію з цього питання, зверніться до менеджерів компанії Leroy Merlin.

Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
Як правильно обрати вікна?

Квартири, розташовані на першому поверсі, наражаються на ризик незаконного проникнення. Якщо ви хочете почуватися у більшій безпеці, вибирайте вікна з надійною фурнітурою. Вони допоможуть мінімізувати будь-які загрози.

Для створення затишного мікроклімату в приміщенні рекомендується купувати 3- або 5-камерні профілі. Вони не пропустять зимовий холод або літню спеку.

Кімнати на південній стороні дуже сонячні, і перебувати в них у спеку може бути некомфортно. У свою чергу, приміщення, розташовані на північній стороні, менш теплі. В результаті їх потрібно прогріти та висвітлити. Правильне рішення — встановлення профілю зі склом, що регулює кількість світла, що потрапляє.
Який фірми вибрати вікна?

Як вітчизняні, так і зарубіжні фірми пропонують якісну продукцію. Лідируючу позицію у ніші займає німецька фірма Rehau. Профілі цього виробника вважаються найбільш надійними та довговічними. З їхньою допомогою вдасться зберегти тепло взимку та прохолоду влітку. Найбільш міцними є 5-камерні моделі, які можна встановлювати навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

Хороші характеристики мають також вікна Steko, Konkord.

При виборі виробника варто звертати увагу на досвід його роботи (понад 5 років) та ліцензію на виробництво.
Де можна придбати вікна?

На сайті leroymerlin.ua вдасться підібрати якісні вікна, що відповідають усім потребам. Тут можна знайти 3- або 5-камерні моделі, які підходять вам за розміром. Наведені варіанти різних виробників у різних цінових категоріях.

Товар може бути доставлений Новою поштою або за вказаною адресою до дверей. Якщо неправильно проведено виміри або вікна не підходять за розміром, їх можна буде повернути.