/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Вентиляційні решітки

Решітка вентиляційна - елемент, на який не особливо звертають увагу. Але його значення важко переоцінити. Така декоративна сітка забезпечує приплив свіжого повітря або, навпаки, витягує повітря, коли це потрібно. У будинку з хорошою вентиляцією ніколи не буде цвілі і грибка, що виникають унаслідок сильної вогкості. Великий вибір моделей представлено в каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin.

Зовнішні та внутрішні решітки

Усі вентиляційні решітки діляться на зовнішні і внутрішні. Якщо така рамка буде використовуватися на вулиці, то краще вибрати відповідний за розміром тип зі сталі або алюмінію.

Пластикові варіанти для вулиці не підійдуть, так як цей матеріал гірше справляється з перепадами температури, сонячними променями. Навіть металеві моделі покриваються спеціальною порошковою фарбою, здатною витримати такі дії. Фасадні заслінки дозволяють:

  • захистити від сміття, птахів і комах вентиляцію;
  • забезпечити рівномірну тягу в повітряних каналах;
  • швидко видалити дим при задимленнях і пожежі;
  • зробити інтер'єр будівлі унікальним.

Решітка на вентиляцію, яка застосовується всередині квартири, може бути також виготовлена ​​з металу. Але найчастіше внутрішня вент решітка з пластика або дерева.

Призначення внутрішніх решіток

Є кілька типів решіток: припливні, витяжні і універсальні. Перший тип забезпечує доступ кисню. Другий працює в парі з витяжкою і дозволяє видалити сторонні запахи. У конструкції використовується спеціальний клапан.

Моделі із зворотним клапаном не дають повітрю рухатися в різних напрямках, а універсальні пристрої пропускають повітря. Варто приділити увагу вибору пристрою, так як при використанні невідповідної моделі повітрообмін в будинку буде утруднений. Оптимальним рішенням стане покупка універсального припливно-витяжного виробу.

Решітка на витяжку може бути абсолютно будь-якої форми. Найбільш популярні круглі, квадратні, прямокутні сітки, так як їх дуже зручно встановлювати у відповідні канали. Що стосується розмірів, в Леруа Мерлен представлені моделі з шириною і висотою від 100 до 400 мм. Тобто кожен бажаючий зможе вибрати оптимальну за кольором і розміром решітку.

Особливою популярністю користуються декоративні моделі. Вони не просто закривають скромні отвори вентиляційних каналів, а й доповнюють загальну композицію. Зовні така решітка здається елегантним декоративним елементом, хоча несе практичну функцію.

Розрізняють також вироби в залежності від місця установки. Наприклад, моделі для установки на стелі, на підлозі, в підвіконні, дверях і навіть в меблів (у шафах-купе). Від місця установки залежать форма і використовуваний матеріал.

Купівля вентиляційних решіток будь-якого типу

Величезний вибір моделей пропонує інтернет-магазин Леруа Мерлен. Жителі Одеси і Києва можуть відвідати один з магазинів в своєму місті, щоб вибрати товари з каталогу. В інші регіони здійснюється оперативна доставка за допомогою відомих транспортних служб.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Які бувають вентиляційні решітки?
Вентиляційні решітки бувають трьох типів: зовнішні, внутрішні і переточні. Зовнішні монтуються на повітропровід і захищають приміщення від попадання живності, комах і дрібного сміття. Внутрішні забезпечують надходження свіжого повітря зовні, а переточні переміщують повітряні потоки з одного приміщення в інше.
2. Як правильно ставити вентиляційні решітки?
Будь-який домашній майстер, який не є професійним будівельником, впорається з таким простим завданням. Деталь складається з двох частин: знімного елемента і основного корпусу. Першим в отвір дверей або стіни за допомогою матеріалів для кріплення монтується корпус, а потім встановлюється знімна частина. Перед установкою деталі стіну потрібно підготувати, нанести фінішний шар шпаклівки.
3. Як чистити вентиляційні решітки?
Очистити деталь від накопиченого бруду і жиру досить легко. Потрібно демонтувати знімну частину, а потім в теплій воді розчинити миючий засіб і вимити деталь за допомогою звичайної кухонної губки. Далі потрібно прочистити сам отвір для вентиляції, зібравши накопичився сміття, і монтувати знімний елемент назад.