Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Ванни

 -  45 Результати
× Акрил
× Сталь
× ABS-пластик
× Прямокутна
× Асиметрична
 • Оберіть матеріал
  • Акрил
   Акрил
  • Сталь
   Сталь
  • ABS-пластик
   ABS-пластик
 • Оберіть форму
  • Прямокутна
   Прямокутна
  • Асиметрична
   Асиметрична
Уточніть свій пошук
Оберіть матеріал
Оберіть форму
Довжина (см)
Ширина (см)
Ніжки
Товщина покриття (мм)
Гарантія
Торгова марка
Країна виробництва
Короткий гід по сучасним ваннам

Ергономічна ванна кімната - важлива складова побуту. Головне місце у ній займає ванна. І вона може бути не тільки прямокутною: слідуючи принципам комфорту та грамотної організації простору, виробники випускають також круглі, асиметричні та симетричні моделі з різними параметрами довжини (від 120 до 180 см) і ширини (від 70 до 90 см). Стандартна висота - 65 см, але в продажу є і великогабаритні екземпляри.

Різноманіття матеріалів

Чавун. Моделі з чавуну міцні і довго тримають тепло. Однак вони досить важкі (до 130 кг) та дорогі. Шар емалі з часом пошкоджується, а у сколах збирається іржа та бактерії. Тому такі ємності не можна чистити їдкими та грубими абразивними речовинами. Враховуючи фізичні особливості чавуну вироби з нього не можуть похвалитися багатством форм та розмірів.

Сталь. Діапазон параметрів і конфігурацій ванн зі сталі набагато ширше. Також вони більш доступні: ціна на 40% нижче, ніж у чавунних моделей. Але оскільки їх вага в 4-5 разів легше (25-30 кг), такі моделі малостійкі, що вимагає додаткової фіксації за допомогою цегляних стовпчиків, закріплених під дном монтажною піною. Удари струменів води об стінки та дно викликають відчутний шум, що може спричинити незручності.

Акрил. При своїй високій міцності акрилові ванни легше чавунних і сталевих аналогів (до 25 кг). Вони втричі довше чавунних тримають температуру води. Вони не холодні на дотик, що дозволяє почати купання, не чекаючи прогріву ванни. Струмінь води з крану не виробляє шуму. Цей матеріал не схильний до відколів, а дрібні дефекти можна легко усунути. Податливість акрилу дозволяє надавати ванн різноманітні форми, що підвищує їх дизайнерську цінність і вартість. Але зауважте, акрил боїться тривалого контакту з хімікатами, може деформуватися від окропу і тріснути при ударі важким предметом.

Професійний супровід замовлення в «Леруа Мерлен»

Збираючись купити ванну, пам'ятайте, що вироби з будь-якого матеріалу мають як переваги, так і недоліки. Крім матеріалу важливо правильно оцінити габарити виробів. Вибір залежить від умов конкретного житла та можливостей його власника. Якщо ви вагаєтесь, яку ванну придбати, фахівці будівельного інтернет-магазину «Леруа Мерлен» в Україні кваліфіковано допоможуть вам визначитися і оформлять замовлення. Служба доставки оперативно здійснить доставку товару до Києва та по Україні.
Детальніше