/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Вакуумні пакети

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазинах Леруа Мерлен Україна за адресами м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a> та м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Організація простору і зберігання - проблема, з якою стикаються майже всі, незалежно від розмірів житлової площі. Заощадити місце можна, застосовуючи вакуумні пакети для одягу. Подібні вакуумні мішки розробляються з міцного поліетилену.

При коректному використанні вироби забезпечують компактність складування одягу, взуття, аксесуарів, захищають від цвілі і грибків, продовжують термін служби предметів. Герметично упаковані предмети гардероба можна зберігати не тільки в шафі, а й в коморах, на дачі або балконі.

Види вакуумних пакетів для зберігання одягу

Принцип поліетиленових мішків дуже простий: ви складаєте в нього речі, відкачуюте повітря, зменшуючи речі в обсязі.

При виборі необхідно звернути увагу на:

  • розміри пакету;
  • наявність клапана.

Для отримання максимального ефекту необхідно коректно підібрати розмір пакета для окремих предметів гардеробу. Це допоможе не тільки забезпечити чистоту і порядок, але і продовжити термін використання. Перед упаковкою речі необхідно скласти максимум в 2-3 рази. В іншому випадку одяг через велику кількость вигинів деформується і швидше прийде в непридатність.

Для великих речей, наприклад, верхнього одягу або постільних речей, рекомендується підбирати великі пакети. Якщо знехтувати правилом, мішок деформується або може лопнути в процесі відкачування повітря.

Для зручності вибору виробники вказують в характеристиках параметри мішків. Це може бути або розмірна сітка від S до XL, або вказівка в сантиметрах, наприклад 70 × 145 см.

Мішки без клапану рідко використовуються для зберігання речей, так як відрізняються малою місткістю. Повітря видаляється за допомогою скручування мішка в рулон і закриття спеціального замка. Подібний варіант підходить для подорожей, не дозволяючи псуватися речам в дорозі.

Мішки з клапаном для речей оптимально підходять для організації та тривалого зберігання. Використання спеціального мотору з відсмоктуванням повітря або звичайного пилососа дозволить максимально усунути повітря зсередини, стиснути речі до мінімуму.

Деякі моделі можуть оснащуватися спеціальним вішалками, які дозволяють з комфортом розвісити їх в шафі або на гачки на стінах комори.

Вакуумні пакети для зберігання речей і їх переваги

Серед переваг мішків варто виділити:

  • практичність;
  • багаторазовість використання;
  • економія простору;
  • захист від шкідників і бактерій;
  • простота експлуатації.

Найголовніше - підготувати речі безпосередньо перед застосуванням. Їх необхідно випрати і висушити. Якщо на поверхні присутні блискавки і застібки, рекомендується обернути їх додатково шаром тканини або просто вивернути речі навиворіт, інакше метал або пластик здатні пошкодити поліетилен.

Як оформити покупку в Leroy Merlin?

Коли ви підібрали відповідні вакуумні пакети, додайте їх у корзину і натисніть "Оформити замовлення". Після цього вкажіть контактні дані та оберіть спосіб доставки. Для жителів Києва і Одеси доступний самовивезення з гіпермаркетів «Леруа Мерлен» та адресна доставка по місту.

В інші міста України замовлення відправимо послугами «Нової пошти». Ви можете вибрати адресу найближчого відділення або оформити кур'єрські послуги. Товари надійно упаковуються, а статус замовлення ви можете побачити в нашому інтернет-магазині.

Читати повністю