/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Установчі коробки

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Місце з'єднання проводів у квартирі має бути захищене від попадання пилу та вологи. Також важливо уберегти від ураження електрикою людей у ​​приміщенні. Для цього використовується розподільна коробка. Вироби сучасного зразка можуть мати від двох до шістнадцяти вводів, що дозволяє підключати велику кількість електроприладів.

Вибрати та купити настановні коробки на стіну найзручніше в Leroy Merlin. Товар із нашого інтернет-магазину – гарантія абсолютної безпеки.

Види установчих коробок

Раніше для з'єднання проводів використовувалася звичайна бляшанка. Але такий спосіб монтажу небезпечний, тому що бляшанка сама по собі проводить струм. Коробка монтажна не просто не проводить струму, а й виготовлена ​​з особливого пластику, який не підтримує горіння. У разі замикання такий матеріал загасить вогонь.

У квартиру від електричного щитка зазвичай прокладено 1-2 кабелі до розподільних коробок. З них дроти проходять по всіх кімнатах до вимикачів та місць встановлення розеток.

Існує кілька класифікацій виробів. Одна з них – за способом монтажу.Якщо планується робити відкриту проводку, то для неї використовується установочна коробка відкритого типу. Така система дуже проста в монтажі. Для внутрішньої установки (прихованої проводки) найчастіше використовується кругла розподільна коробка для розетки. Виріб такої форми зручніший, оскільки набагато легше проробляти отвори в стіні під підрозетники саме у вигляді кола.

Розрізняють продукцію та за матеріалом: пластикова або металева. Метал має високу механічну міцність, не дозволяє поширюватися вогню при замиканні. Металеві моделі зазвичай використовуються в нежитлових будинках: підсобки, комори, гаражі і т. д. У житлових приміщеннях використовуються коробки із пластику, який не підтримує горіння та сприяє самозагасанню.

Існують класифікації та за іншими параметрами:

  • форма;
  • кількість вводів;
  • клас захисту тощо.

Зазвичай виріб має круглу, квадратну або прямокутну форму. Як сказано вище, для прихованої проводки зручніші круглі коробки. Кількість вводів обмежується 16 одного виробу. У житлових приміщеннях, де немає впливу струменя води чи пилу, достатньо класу захисту IP55, але є й моделі, які можна встановлювати під воду (IP68). Клас захисту завжди вказується у документації, а вибирати його потрібно в залежності від умов експлуатації.

    Купити інсталяційні коробки за найкращими цінами в Україні.

    Ціна монтажної коробки доступна кожному, тому краще купити виріб, який передбачений саме для використання в побутовій електричній мережі. У Леруа Мерлен представлений великий вибір товарів для монтажу проводки у квартирі чи будинку.

    Доступна вартість всього асортименту стане приємним бонусом для кожного покупця. Оперативна доставка товарів транспортними компаніями можлива у будь-який регіон України. Мешканці Одеси та Києва завжди можуть самостійно забрати замовлену продукцію в одному з магазинів свого міста.

Читати повністю