/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Циліндри

Наші поради

Перейти у розділ
Циліндр Vega VP-7

Циліндр Vega VP-7

Циліндри Vega VP-7 з'явилися на ринку України в 2015 році і досить швидко завоювали симпатії покупців і лідируюче місце серед циліндрових механізмів високого ступеню стійкості до "інтелектуальних" зломів і силових дій. Технологія подвійного інтерактивного елементу NANO CAPSULE надійно захищає циліндр Vega від відмичок і запобігає його взламуванню методом «бампінга». А, запресовані в корпус циліндру, титанові стержні (вертикальні і горизонтальні) і сталевий пін забезпечують високий захист циліндрового механізму Vega від висвердлювання. Індивідуальна кодова картка клієнта і захищений профіль ключа Vega гарантують виготовлення дубліката ключа тільки в сертифікованих сервісних центрах MUL-T-LOCK. У комплекті з циліндрами Vega можлива наявність монтажного ключа, який використовують у момент ремонтних або монтажних робіт.

Більше порад
Врізка замків

Врізка замків

До Вашої уваги безкоштовна послуга з <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/f/Zamky_vrizni_nakladni.681eadc0-ec96-44d5-9ccc-d88a428229bb" target="_blank">врізання замків</a> та іншої різноманітної фурнітури. Співробітники відділу <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/u/Stoliarni_vyroby.c2a7b056-d8e2-454d-8894-8db572109c1f" target="_blank">«Столярні вироби»</a> здійснять врізку замків відповідно до Ваших індивідуальних замірів. Ми безкоштовно також надаємо інші послуги з тюнингу дверей: 1. Врізання фурнітури; 2. Підрізання <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/f/Lyshtva_dobory_korobka.3beb0b90-b29c-4d1c-9483-563f6664b107" target="_blank">коробки</a>; 3. Врізання вентиляції. Продавці-консультанти відділу нададуть відповідь на усі Ваші запитання стосовно строків виконання роботи. Виконання заявки залежить від завантаженості відділу «Столярні вироби». <hr>Послуга є безкоштовною за умови купівлі товару в магазині Леруа Мерлен Україна. <hr><i>Маєте додаткові запитання стосовно послуги врізки замків? Отримайте детальну консультацію за телефоном 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Циліндр для замка - замкова фурнітура або механізм секретності, завдання якого - забезпечувати замикання / відмикання дверей. Вони оснащуються оригінальною кодової системою, яка приводиться в дію тільки з використанням відповідного ключа. Простіше кажучи, від якості і «складності» циліндра залежить надійність вашого дверного замка. Купити циліндр для замка за розумною ціною можна в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Конструктивні особливості замкових серцевин

Циліндри в дверний замок можуть відрізнятися за своєю конструкцією, розділяючись на три основних типи:

 • рядний з 1-4 рядами;
 • зі штифтами у вільному обертанні;
 • з личинкою в конічному виконанні.

Всі три конструктивних види відрізняються високою надійністю, а їх вибір в основному залежить від типу дверей, їх розміру та марки секрету.

Що стосується секрету, він ділиться на такі види:

 • з хрестоподібним штифтом;
 • з механізмом дискового типу;
 • з магнітним механізмом або електронним піновим пристроєм.

Такі відмінності впливають не на складність або надійність циліндра, а на форму ключа (англійська, комп'ютерний, фінський і ін.). Саме тому складність системи визначає не її вартість, а особливості механізму дії.

Ще один поділ стосується сторін личинки. Зустрічаються односторонні варіанти типу ключ-тумблер, а також двосторонні ключ-ключ.

Поділ циліндрів для замка по класу взломостойкості

Одним з найважливіших параметрів, що визначають надійність серцевини, є клас захисту від зломів:

 • базовий;
 • перший;
 • другий;
 • третій.

Базовий і перший класи являють собою вироби досить простої конструкції, які характеризуються 10-50 тисячами видів закриття. Їх легко встановлювати і використовувати, ціна таких циліндрів мінімальна, при цьому надійність також обмежена. Найчастіше використовуються для міжкімнатних дверей, офісних приміщень і шафок в роздягальнях.

Серцевини з третім і четвертим класом пропонують близько 100 варіантів запору, що робить їх злом практично нездійсненним завданням. Вони не схильні до розкриття при механічному тиску і ударах. Ціна таких механізмів досить висока, однак і захист не викликає нарікань, що дозволяє «вшивати» личинки у вхідні двері.

Як вибрати циліндр для замку?

Перш ніж купити циліндр для дверного замка, звертайте увагу на такі показники:

 • розмір виробу;
 • тип установки;
 • особливості секрету;
 • тип ключа;
 • забарвлення;
 • наявність додаткових аксесуарів.

Також варто почитати відгуки про товари обраного виробника. Пам'ятайте, від надійності циліндра залежить збереження вашого майна!

У каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен ви знайдете широкий вибір серцевин для замків, які випускаються кращими вітчизняними і зарубіжними брендами. Ми пропонуємо тільки перевірені вироби, які ви зможете купити за розумною ціною. Доставка товару здійснюється в будь-який регіон України, також доступний самовивезення з Києва та Одеси. Ми працюємо з різними формами оплати, включаючи переклади на карту і оплату при отриманні в поштовому відділенні. Замовте замковий циліндр на сайті leroymerlin.ua, і ваші двері будуть під надійним захистом!

Читати повністю