/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Цибулини та кореневища

Кафе та обмін валют

Кафе та обмін валют

В будівельному гіпермаркеті Леруа Мерлен Україна – створені зручні умови для покупки необхідних Вам товарів. У нас працюють пункти обміну валют: - <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>, - з <b>09:00 до 20:00.</b> Також у нашому магазині знаходиться кафе, де Ви зможете смачно попоїсти щоденно з <b>08:00 до 20:00.</b> <hr>Чекаємо на Вас!<hr>

Більше послуг

Охайний сад або клумба на присадибній ділянці завжди будуть радувати очі власника і його гостей. Звичайно, щоб квіти виглядали красиво та охайно, необхідно докласти чимало зусиль. Потрібно вибрати певні рослини, підібрати для їх висадки оптимальний склад грунту і дотримуватися ряду умов. Найпростіше висаджувати цибулини і кореневища. З насінням доведеться набагато складніше. Розглянемо найбільш популярні сорти.

В ЧОМУ ВІДМІННОСТІ МІЖ КОРЕНЕВИЩЕМ, БУЛЬБАМИ І ЦИБУЛИНАМИ?

Багаторічні рослини накопичують корисні речовини за період їх цвітіння. У теплу пору року листя і стебла передають запас необхідних хімічних речовин рослині в підземні пагони. Коли надземна частина квітки гине, то та частина, що залишається в грунті, спокійно переносить зиму і навесні знову дає новий паросток. Цю підземну частину можна викопувати, розділяти і знову висаджувати в іншому місці. Її називають посадковим матеріалом. Він буває таким:

  • цибулини;
  • кореневища;
  • бульби.

Коли ви збираєтеся купити пагони для висадки у себе на ділянці або в горщику вдома, важливо вміти їх між собою відрізняти.

Так, цибулина являє собою пагон з шаром листя. Найпростіший приклад - ріпчаста цибуля. Інші цибулинні рослини: рябчики, нарциси та тюльпани. Популярністю серед садівників користуються також цибулини лілій і цибулинні сорти ірису.

Кореневище являє собою підземну частину стебла рослини. Воно не завжди накопичує поживні речовини, але здатне в сезон дати кілька нових відгалужень. Такий тип характерний для аронника і ірису.

Бульба - це потовщений корінь. Він містить в собі поживні речовини, які необхідні рослині в несприятливих природних умовах, таких як посуха або заморозки. Бульби можна викопувати в холодну пору року і ділити. Такий тип пагону характерний для георгін, бегонії, арума кукушечного т.д.

Найбільш поширені та невибагливі є цибулини квітів, тому вони користуються більшою популярністю серед садівників.

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ПОСАДКОВИЙ МАТЕРІАЛ?

При виборі цибулин, уважно оцініть їх стан. Так, цибулини квітів повинні бути твердими і густо вкриті листями. На них не повинно бути темних плям. Наявність блідо-рожевого або білястого нальоту також має насторожити.

ЯК ВИСАДЖУВАТИ В ГРУНТ?

Необхідно уважно ознайомитися з вимогами до складу грунту для кожного сорту квітів. Земля для посадки повинна бути добре скопана і удобрена. У такому стані її необхідно протримати близько двох тижнів. Можна використовувати готовий склад грунту.

Місце потрібно обрати відкрите, без ризику підтоплення або застою води від опадів. Бажано, щоб було присутнє водовідведення. Ділянка для висадки цибулин повинно добре освітлюватись.

Як правило, глибина посадки вимірюється двократною або трьох кратною величиною цибулини. Тому, чим більший пагін, тим глибше він має закопуватись.

ЗАМОВИТИ БУЛЬБИ ТА ЦИБУЛИНИ НА LEROY MERLIN

Зробити замовлення ви можете на сайті нашого інтернет-магазину, забрати посадковий матеріал в Києві та Одесі можливо самостійно в точках видачі Леруа Мерлен. По території України діє доставка поштою.

Читати повністю