/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Цвяхи

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Клуб Леруа Мерлен

Клуб Леруа Мерлен

<b>"Клуб Леруа Мерлен" - це бонусна програма лояльності для постійних клієнтів.</b> Переваги для учасників "Клубу Леруа Мерлен": 1. Можливість обміняти бонуси на доставку. 2. Повернення товару протягом 365 днів без чеку. 3. +2 роки гарантії на товари власних торгових марок. 4. Послуги установки і оренди техніки, послуги маніпулятора. 5. Знижка 10% на все меню в кафе наших магазинів.<hr> <b>Як стати учасником "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Заповнити <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://drive.google.com/file/d/1bbT9_xGZDmE57FiLpDT-513YmW1MRnIN/view" target="_blank">анкету</a>. 2. Обміняти анкету на картку в <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/Magazyny.5a315aec-25bf-4986-8676-75a18b8943da" target="_blank">нашому магазині</a>.<hr> <b>Як збирати бонуси на карту "Клубу Леруа Мерлен"?</b> 1. Пред'явіть картку при покупці на касі. 2. Отримуйте 3% від суми покупки. 3. Бонуси доступні для використання з кожного наступного дня після покупки протягом року.<hr> <b>Як обміняти бонуси?</b> 1) Учасники "Клубу Леруа Мерлен" можуть використовувати бонуси для оплати послуги доставки товару. З бонусного рахунку списується кількість бонусів, яка відповідає вартості за послугу доставки товару в еквіваленті <b>1 бонус = 1 грн</b>. Наприклад, якщо вартість послуги доставки товару 50 грн, то з рахунку учасника клубу буде списано 50 бонусів. Послуга доставки товару оплачується бонусами в повному обсязі (часткова оплата бонусами за послугу не передбачена). 2) При наявності на бонусному рахунку <b>600 бонусів</b> можливе продовження на <b>2 роки гарантії</b> на товари <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/e/i/VLASNI_TORGOVI_MARKY.c537166a-a306-4a95-b315-4f6983904000" target="_blank">власних торгових марок</a> Леруа Мерлен.<hr>

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Різноманітність існуючих цвяхів здатне завести в глухий кут навіть професіонала. Тому при їх виборі слід заздалегідь знати, який тип робіт буде проводитися. Якщо правильно підібрати ці вироби, вони здатні забезпечити кріплення, яке не поступається по міцності використання шурупів або саморізів.

Основні види цвяхів

Конструкція цвяхів досить проста: вони складаються з капелюшки та вістря. Але незважаючи на таку простоту, кріпильні елементи сильно відрізняються в залежності від призначення. В асортименті інтернет-магазину Леруа Мерлен представлені наступні види:

 • будівельні;
 • покрівельні;
 • столярні;
 • шиферні;
 • гвинтові;
 • декоративні;
 • фінішні;
 • оздоблювальні;
 • U-образні;
 • сталеві (не гнуться);
 • з подвійним капелюшком;
 • дюбеля і т. д.

Найпоширенішими вважаються саме будівельні цвяхи. Їх довжина може становити від 10 до 250 мм. Діаметр капелюшка перевищує діаметр вістря приблизно в 4 рази. Область використання дуже широка: за допомогою таких елементів можна будувати будь-які конструкції з дерева. У верхній частині вістря є спеціальні насічки, які сприяють кращому кріпленню в дереві.

Покрівельні та шиферні цвяхи використовуються для кріплення листових матеріалів до покрівлі. Капелюшок таких виробів оцинкований і має збільшений діаметр. Це потрібно, щоб волога не потрапляла під покрівельний матеріал. Столярні та гвинтові цвяхи застосовуються при виробництві меблів. Їх можна забивати, будучи впевненим, що з'єднання не послабиться згодом.

Головне, чим відрізняються фінішні і декоративні цвяхи - капелюшок з малюнком. Кріпильні елементи використовуються для монтажу оздоблювальних матеріалів. Бити молотком потрібно дуже обережно, щоб не пошкодити поверхню.

Відрізняються вироби і за матеріалом. Найбільш популярними вважаються цвяхи з чорної сталі. Їх можна задіяти тільки в сухих приміщеннях, так як метал швидко іржавіє при контакті з водою. Нерідко цей варіант використовується для зведення тимчасових конструкцій. Для захисту від корозії вибирають оцинковане (блискуче) покриття.

Часто застосовується покриття з міді або латуні. Це захищає метал від корозії навіть в агресивних умовах. Також можна зустріти захисне покриття з алюмінію, який теж добре захищає від корозії.

В асортименті інтернет-магазину Леруа Мерлен можна знайти цвяхи самої різної довжини. Це дозволяє обрати їх в залежності від виконуваної роботи. Є просте правило, як вибрати довжину: цвях повинен входити в деталь, до якої прибивають, на 2/3 довжини.

Купівля цвяхів для будівництва та ремонту

Купити цвяхи високої якості від надійних виробників найкраще в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Жителі Києва і Одеси можуть відвідати магазини в своєму місті, щоб забрати самостійно замовлені матеріали для будівництва і ремонту. Для інших міст працює доставка товарів.

Використання якісних кріпильних елементів - гарантія успішного ремонту. Купити все необхідне для будівництва дуже легко. Потрібно лише відкрити каталог сайту Leroy Merlin і знайти необхідні будівельні матеріали в відповідному розділі.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Цвяхи якого діаметру можна купити?
Різноманітність кріпильних елементів на сучасному ринку може дезорієнтувати будь-яку людину, яка не є досвідченим будівельником. Цвяхи відрізняються не тільки діаметром і довжиною, а й діаметром капелюшка: вона може бути квадратного, пірамідального або круглого перетину. Кріпильний елемент підбирається в залежності від виду ремонту. Для покрівельних робіт підійдуть спеціальні покрівельні, шиферні або толеві цвяхи, для оздоблювальних всередині приміщення - звичайні будівельні або гвинтові.
2. Яка довжина цвяхів доступна?
Залежно від будівельних робіт може знадобитися кріпильний елемент конкретної довжини. Існує основне правило: довжина повинна бути в 3-4 рази більше товщини деталі, яку потрібно прибити. Є й інша рекомендація: цвях повинен бути на 2/3 від власної довжини встромлений в предмет. У магазині Леруа Мерлен присутній величезний асортимент: від самих маленьких (6 мм) до довгих (200 мм) виробів.
3. Цвяхи якого кольору можна придбати?
У продажу представлені товари з різних матеріалів, які відрізняються один від одного за кольором. Вироби чорного кольору виготовлені з чорної сталі, яку найкраще використовувати тільки в приміщенні. При контакті з вологим середовищем вони моментально іржавіють. Оцинковані цвяхи мають світлий відтінок, стійкі до впливу вологи і не втрачають презентабельності. Мідні кріпильні елементи характеризуються жовтим кольором і витримують агресивний вплив навколишнього середовища.