/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Цегла

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Кредит

Кредит

Більше послуг
Цегла є найбільш популярним будівельним матеріалом, завдяки якому виросли приватні будинки, міські багатоповерхівки, заводи, фабрики, стадіони та інші споруди. Навіть збігом часу і виробництвом альтернативних матеріалів він не втрачає своєї актуальності, користуючись високим попитом. Способи його виробництва також удосконалювалися, тому, щоб придбати відповідний виріб, варто ознайомитися з різновидами цегли і сферою його застосування.

Види цегли

Прийнято виділяти такі типи цього будматеріалу:

 • керамічний;
 • силікатний;
 • гіперпрессованний;
 • вогнетривкий;
 • ручної роботи.

Щоб розібратися з їх відмінностями, розглянемо кожен тип докладніше.

Керамічна

Класичний керамічний варіант виготовляється з глини, яка розливається по формах, висушується і обпалюється в печі. Після цього блоки піддають загартуванню і охолодженню. Випал здійснюється в залежності від сфери використання, наприклад, облицювальна цегла піддається обробці при температурі в 1000 градусів Цельсія. Такому ж температурному впливу піддається рядовий блок, а клінкерний тип обпалюється при більш високій температурі (близько 1200 градусів).

Силікатна цегла

Силікатний вид цегляного блоку виготовляється з суміші піску і вапна. Йому надають форму завдяки напівсухого вібропресування, для якого потрібне спеціальне обладнання. Такий вид будівельного матеріалу не обпалюється, що здешевлює силікатну цеглу, ціна якої нижче від керамічної.

Гіперпрессована

Гіперпрессованний варіант включає в cвій склад пісок і портландцемент, які пресуються під тиском, що досягає 12 атмосфер. Після формування він також не піддається випалу.

Вогнетривка

Цегла вогнетривка також ділиться на кілька видів, серед яких найбільш популярним є шамотна. Вона користується попитом при зведенні приватних будинків і проводиться з різних матеріалів, включаючи коксо-графітову суміш, а також шамотного порошку.

Ручного формування

Блоки ручного формування, як зрозуміло з назви, виготовляються вручну, що надає цеглі оригінальний рельєф. Такий будматеріал може бути справжнім витвором мистецтва, якщо його зробив справжній майстер. У більшості ремісників є свій стиль, який відрізняє їх вироби.

Поділ цегляних блоків також може здійснюватися за розмірами і їх наповнюваності. Другий критерій дозволяє розділити будматеріал на:

 • пустотіла - всередині розташовані пори, які займають до 50% вироби;
 • повнотіла - загальний відсоток порожнеч усередині блоку не перевищує 15%.
Залежно від типу виробу вибирається його сфера експлуатації. Він може використовуватися для зведення будівель, облицювання фасадів, споруди архітектурних об'єктів, декоративного оздоблення та інших завдань.

Де купити цеглу за вигідною ціною?

Придбати цеглу високої якості ви можете в компанії Леруа Мерлен. Серед наших переваг:

 • широкий асортимент будівельних матеріалів (коричневий, червоний, білий, жовтий колір) преміальної якості;
 • доступна ціна цегли;
 • швидка доставка транспортними компаніями;
 • можливість самовивозу з Києва та Одеси;
 • зручний сайт з системою фільтрів;
 • онлайн-консультації кваліфікованих співробітників.

Замовляйте в Leroy Merlin, і результат перевершить всі ваші очікування!

Читати повністю