/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Труби водопровідні

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ВИКОНАТИ МОНТАЖ ВОДОПРОВОДУ 3 МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ТРУБ

ЯК ВИКОНАТИ МОНТАЖ ВОДОПРОВОДУ 3 МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ТРУБ

ВАМ ЗНАДОБИТЬСЯ:

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Під час облаштування будинку чи квартири доводиться вирішувати питання із трубопроводами для питної води та опалення. Ціна на водопровідні труби залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. Сучасні види виробів з відмінними експлуатаційними характеристиками можна знайти в каталозі магазину Leroy Merlin. Асортимент включає десятки варіантів різного діаметра, сполучні елементи, арматуру.

Переваги та недоліки труб з різних матеріалів

Сучасна водопровідна труба може бути виготовлена ​​з таких матеріалів:

  • сталь;
  • оцинкована сталь;
  • мідь;
  • поліетилен;
  • поліпропілен;
  • металопластик.

Водопровідні труби із сталі практично не мають захисту від корозії. Вони не тільки забруднюють воду різними домішками, а й швидко починають протікати. Тому цей варіант здебільшого не розглядається.

Дещо краще у питанні надійності виробу з оцинкованої сталі. Захисне покриття запобігає появі корозії, але монтаж таких трубопроводів вкрай складний через велику вагу. Крім того, вартість їх помітно нижча, ніж звичайних сталевих.

Найкращим варіантом для металевого трубопроводу стане використання мідних труб. Вони можуть служити десятками років, але потребують спеціального обладнання для паяння. Також усунути течі самостійно буде вкрай проблематично.

Оптимальне рішення для сучасного водопроводу – використання пластикових чи металопластикових виробів. Пластикові моделі в свою чергу діляться на поліетиленові та поліпропіленові. Так званий зшитий поліетилен відрізняється міцністю та гнучкістю, може використовуватися для холодного та гарячого водопостачання. Матеріал не руйнується навіть за промерзання.

Поліпропіленові трубопроводи – найпопулярніший вид у сучасних квартирах. Незважаючи на доступну ціну, вони можуть служити до 50 років, витримуючи значний внутрішній тиск. Головний недолік поліпропілену – відсутність пластичності. Тому монтаж під кутом можливий лише за умови використання спеціальних фітингів.

Металопластикові трубопроводи поєднують усі переваги металу та пластику. Структура стін багатошарова: вони мають армуючий алюмінієвий шар та полімер. Головним недоліком таких виробів є різниця теплового розширення для різних шарів. Тобто трубам потрібна стабільна температура води.

Таким чином, трубопроводи з поліетилену, поліпропілену та металопластику вважаються оптимальними варіантами для дому. Для їх встановлення потрібен лише паяльник. Монтаж металевих труб набагато складніший, тому їх все рідше використовують у будинках та квартирах.

Купівля водопровідних труб в Україні

Купити водопровідну трубу за найкращою ціною в Україні можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Відомі виробники товарів для облаштування будинку пропонують великий вибір трубопроводів різного діаметру та обладнання для монтажу.

Мешканці Києва та Одеси завжди можуть відвідати магазини мережі у своєму місті та самостійно забрати замовлення. Для інших міст діє доставка, що здійснюється за допомогою транспортних компаній та займає не більше трьох робочих днів.

Читати повністю