/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Труби та з'єднувачі

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК З'ЄДНАТИ ТРУБУ

ЯК З'ЄДНАТИ ТРУБУ

Область застосування: - Холодне та гаряче водопостачання; - Системи центрального опалення; - Обладнання стисненого повітря; - Бальнеологічне обладнання; - Обладнання сільського господарства та садівництва; - Трубопроводи в промисловості; - Трубопроводи для суднобудування.

Більше порад

Монтаж сантехніки та з'єднання її між собою — не такий складний процес, якщо мати уявлення про основні варіанти з'єднувачів. Тому, перш ніж купити труби та з'єднувачі, слід вивчити питання про матеріали та призначення кожного елемента.

Як вибрати труби за матеріалами?

Головний елемент у з'єднаннях сантехніки – це самі труби. Варто оцінювати їх, виходячи з параметрів матеріалу. При будівництві всього трубопроводу бажано вивчити властивості та параметри для правильного монтажу та подальшої експлуатації.

У каталозі Леруа Мерлен представлено два основні матеріали: ПВХ та поліпропілен. Особливості полівінілхлориду у сантехніці:

 • найжорсткіший матеріал із пластику;
 • стійкість до горіння;
 • невелика маса;
 • стійкість до сонячних променів;
 • просте з'єднання різних відрізків через склеювання.

Недоліком цього варіанта є поганий вплив на екологію, оскільки використання хлору у процесі виготовлення забезпечує викид в атмосферу. Хоча за своїми характеристиками міцності цей варіант перевищує решту сучасної конструкції.

Поліпропілен також відноситься до представників пластику. Властивості матеріалу:

 • невелика вага;
 • простота монтажу та зчеплення відрізків;
 • гарна переносимість високих температур.

Завдяки цьому подібні труби можна використовувати для подачі холодної та гарячої води, опалення та каналізації. До того ж, вартість такого варіанту досить низька, що ще більше привертає до нього увагу.

З'єднувачі та додаткова фурнітура

Серед усіх елементів каналізації слід розуміти, які з'єднувачі будуть найважливішими та відповідними. Найпоширенішими варіантами елементів для з'єднання є:

 • прямі муфти - з'єднання двох труб однакового розміру встик;
 • кутники - забезпечують поворот трубопроводу на 45° або 90°;
 • перехідники дозволяють з'єднувати елементи різних розмірів і навіть матеріалів;
 • трійники - забезпечують з'єднання рівновеликих труб з однаковими розмірами та матеріалами;
 • хрестовина - з'єднувач, призначений для підключення нових розгалужень на системі;
 • редукція - фітинговий елемент для з'єднання частин різного діаметра з більшого до меншого.

Також серед усіх товарів та кріплень можна виділити заглушку – останній елемент на трубі, що визначає кінець ланцюжка.

Ревізія є окремим люком з кришкою і герметичними гумовими прокладками. Призначена ця вставка для очищення та перевірки стану каналізаційних труб одразу у двох напрямках. Причому встановлювати такі люки можна і на горизонтальних, і вертикальних трубопроводах.

Як замовити труби для сантехніки?

У каталозі інтернет-магазину Леруа Мерлен ви можете замовити потрібні товари для сантехніки за вигідною ціною. Вибір кріплень, перехідників та самих труб забезпечується за рахунок великого асортименту комплектуючих. Можлива доставка по Україні. Для замовлення слід скористатися кошиком та вказати основні дані про одержувача, спосіб оплати та доставки.

Читати повністю
Питання, які часто задають
З яких матеріалів можна купити труби та з'єднувачі?
Виробники пропонують трубопроводи для гарячого та холодного водопостачання, а також для каналізації із матеріалів декількох типів. У продажу можна знайти дані труби, виготовлені з поліпропілену, поліетилену, зшитого поліетилену, полівінілхлориду та металу. Поряд із перерахованими різновидами виробів є можливість придбати і металопластикові комунікації. Сполучні елементи виготовляють із таких самих матеріалів, що й трубопроводи. Деякі з'єднувальні деталі (ущільнювачі) виготовляють із гуми.
Якої фірми можна купити водопровідні з'єднувачі?
Можна підібрати та замовити оптимальні за якістю та ціною з'єднувачі для трубопроводів від різних виробників з кількох країн, включаючи Україну та Німеччину. До найпопулярнішої продукції даної категорії варто включити вироби від такого німецького бренду, як Ostendorf. Високий попит існує і на сполучні пристрої від українських компаній УТК, «ТВК Систем», «Інсталпласт», «Інстал Україна». Можна відзначити хороший рівень якості з'єднувачів для труб від фірм Waterstal, VS Plast та Valrom.
Де можна купити труби та з'єднувачі?
Ринок нашої країни пропонує досить широкий перелік магазинів, де можна придбати трубопроводи та сполучні комплектуючі для них. Широта асортименту товарів, розумність ціни та висока якість обслуговування саме такі якості відрізняють хорошого постачальника. Всім цим вимогам відповідає компанія Leroy Merlin, яка має власний інтернет-магазин. Ви можете купити труби та сполучні пристрої для них від провідних виробників та у звичайних магазинах Leroy Merlin.