/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Труба гофрована

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Гофровані труби використовуються в електромонтажних та різних інженерних системах. Завдяки своїй будові вони відрізняються підвищеною міцністю та гнучкістю. За рахунок цього вони чудово справляються із захисною функцією та полегшують роботи з монтажу. Купити гофровану трубу українцям за вигідною ціною допоможе інтернет-магазин Леруа Мерлен.

Як правильно вибрати гофротрубу?

Гофрована труба - необхідний елемент, що застосовується в таких сферах, як:

 • монтаж електричних систем;
 • організація мережевого підключення;
 • прокладання телефонних ліній;
 • ремонт та обслуговування транспортних засобів;
 • ремонт електротехнічних приладів;
 • сантехнічні роботи;
 • підключення витяжки;
 • монтаж кліматичних систем.

Їхній експлуатаційний термін досить великий (понад 50 років). Отже, гофровані труби протягом тривалого часу захищають дроти від руйнівної дії навколишнього середовища, механічних та хімічних ушкоджень. Для монтажу не потрібне додаткове обладнання, що полегшує процес використання. Ще одна характеристика - гофротруба легко піддається ремонту. Замінити ділянку досить просто, це не несе ні великих тимчасових, ні фінансових витрат.

Серед матеріалів, з яких виготовляють такі вироби, виділяють:

 • оцинковану сталь;
 • алюміній;
 • нержавіючу сталь;
 • ПВХ;
 • поліетилен низького тиску.

Саме матеріал зумовлює сферу застосування. Так, пластикові труби мають низькі ризики руйнування від корозії, а також невелику вагу, що дозволяє успішно застосовувати їх для монтажу складних систем. Серед їхніх недоліків - низька стійкість до високих температур. Нагрівання понад 90 градусів є згубним для матеріалу.

У той самий час деякі матеріали, наприклад, ПВХ, мають високу пожежостійкість. Гофри з полівінілхлориду можуть бути використані для зовнішнього прокладання проводів і не підсилюють горіння навіть в умовах відкритого полум'я.

Види пластикових гофрованих труб:

 • одношарові - застосовуються для газопроводів та прокладання кабелів;
 • двошарові - використовуються для прокладання трубопроводів;
 • електромонтажні – для захисту електричних проводів.

Металеві труби менш стійкі до підвищеної вологості, проте показують велику стійкість до хімічних пошкоджень і витримують великі показники тиску повітря. Їх широко використовують у системах підключення газового обладнання, зокрема котлів. Крім того, гофра застосовується у водопровідних системах, зокрема для підключення гарячої води. Важливо лише вибрати правильний розмір максимально ефективної організації роботи.

Чому варто купити гофру в інтернет-магазині Leroy Merlin?

У будь-якій точці України ви не знаходилися, ви можете зробити замовлення в інтернет-магазині Леруа Мерлен. У каталозі представлено велику кількість пропозицій під найрізноманітніші запити. А система доставки дозволяє отримати покупку в найкоротший термін. Також можливе самовивіз із фірмових магазинів мережі.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Які переваги гофрованих труб?
Гофровані труби багато в чому функціональніші за звичайні: вони легко гнуться і повторюють вигини рельєфу, не потребують застосування сполучних деталей і фітингів (як прості труби), невибагливі в ремонті, стійкі до вібрацій, утворення заломів і деформацій. Відрізняються підвищеною потужністю стін.
Яку температуру витримує гофрована труба?
Поліпропіленова гофротруба залишається функціональною в широкому діапазоні температур: більшість виробників заявляє робочий спектр від -25°С до +60°С. Тобто і в сильні заморозки, і під розпеченим сонцем конструкція зберігатиме всі необхідні якості та характеристики.
Які особливості кріплення гофротруби?
Простота монтажу – основна якість гофрованих труб. Кріплення залежить від діаметра. Для виробів від 16 до 24 мм застосовують кліпси – відкриті або закриті (хомут). Якщо діаметр гофротруби більше 40 мм, беруться утримувачі з d-подібними клямками. Там, де потрібна особлива надійність, застосовують скоби з металу чи дюбель-стяжки.