/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Трапи

Душові зони індивідуального планування стають дедалі популярнішими в приватних будинках і квартирах. Трап душовий використовується для відводу води. Трап в душ - це зливний отвір, вмонтований у підлогу.

Купити трап для душу від відомих виробників сантехніки завжди можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Тут представлений великий вибір товарів для дому.

Трапи для душу: особливості вибору та переваги

Трап для душу виконує відразу кілька функцій:

  • з його допомогою відводиться відпрацьована вода в зливний канал;
  • в злив для душу не потрапляють предмети, які можуть привести до засмічення каналізації;
  • створюється герметичне з'єднання з стикувальною зоною;
  • забезпечується захист від неприємних запахів;
  • з'являється додатковий аварійний злив води у разі затоплення сусідами зверху.

Все частіше власники житла вибирають саме такі душові зони, а не кабіни. Це забезпечує безліч переваг. Наприклад, прибирання подібної зони в рази простіше, а дітям і літнім людям не треба переступати високий бортик душової кабіни. Один з найпопулярніших видів - лінійний трап для душу. Горизонтальний лінійний злив для душа відрізняється простотою монтажу і зовні нагадує прямокутний лоток з гратами.

Крім лінійного, існує точковий (вертикальний) злив. Для нього характерні мінімальні розміри, а у ванній кімнаті може використовуватися відразу кілька таких водовідводів.

Стінний або кутовий сантехнічний злив практично непомітний в душовій зоні. Стик між стіною і підлогою зривається за допомогою решітки, але для установки такого типу потрібно зведення фальшстіни. Поряд з лінійним зливом, цей різновид найменш схильний до засмічення.

Лінійні водовідводи найчастіше мають прямокутну або квадратну форму, а точкові можуть бути трикутними, круглими, квадратними. Найзручніше проводиться монтаж прямокутних і квадратних виробів.

Що стосується матеріалів, можуть використовуватися пластик, загартоване скло, нержавіюча сталь. Саме вони найбільш популярні і доступні за ціною. Звісно, металевий варіант більш надійний. Пластиковий варіант не відрізняється довговічністю. Скло виглядає дуже стильно.

Запобігання появи неприємних запахів з каналізації

Одне із завдань трапа під плитку - запобігати проникненню запахів з каналізації. Для цього використовуються затвори. Найбільш популярний мокрий затвор або гідрозатвор, де перешкодою для проникнення запахів виступає сама вода. Але при пересиханні пробки запахи можуть просочуватися.

У сухому затворі використовується спеціальний клапан, який перекриває отвір, якщо немає води. Саме цей різновид рекомендують встановлювати фахівці Leroy Merlin, так як він найнадійніший. Також можна зупинити вибір на комбінованій моделі, в якій поєднується конструкція мокрого і сухого затвору.

Купівля трапа для душу в Україні

Вигідно купити трап для душової зони завжди можна в Леруа Мерлен. Жителі Києва і Одеси мають можливість відвідати магазини відомої мережі в своєму місті, щоб купити товари або забрати замовлені раніше. В інші регіони України доставка здійснюється за допомогою відомих транспортних служб.

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Як влаштований трап для душу?
Відвідна горловина, сифон, декоративна накладка і корпус - ось основні складові. Залежно від будови корпус може мати круглу або витягнуту форму. Всередині розташований сифон, який виконує роль воздухозатвора і запобігає проникненню повітря з каналізації всередину приміщення. Сифон в свою чергу з'єднується з відвідною горловиною і трубою для зливу. Для прикриття всіх внутрішніх комплектуючих використовується спеціальна накладна решітка.
2. Який трап для душу краще?
Є три види трапів для душових кабін: мокрий, сухий і комбінований. Водяна пробка в мокрому затворі виключає появу неприємного запаху з каналізації, що буде ідеальним варіантом для душових боксів. Сухий затвор монтують в приміщенні з теплою підлогою, в яких вода швидко випаровується. Комбіновані трапи - найідеальніший варіант, який об'єднує в собі переваги двох попередніх.
3. Як чистити трап для душу?
Чистка механізму лінійної конструкції полягає в тому, що потрібно демонтувати бічні заглушки, витягти решітки для фільтрації і ретельно промити їх під гарячою проточною водою. Деталь точеного типу чиститься за допомогою дротяного гачка або викрутки. Необхідно прибрати декоративну решітку, витягти, обережно похитуючи, стакан затвору і за допомогою спеціального йоржика очистити всі елементи.