/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Світильники з патроном

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

Дедалі частіше в сучасних стилях інтер'єру використовується відмова від класичної люстри по центру кімнати. Замість неї застосовують стельові світильники з патроном. Такий пристрій має ряд переваг: починаючи з економічності та закінчуючи можливістю ділити приміщення на окремі зони.

Настінно-стельові світильники широко представлені в каталозі Leroy Merlin. Навіть найвибагливіші покупці знайдуть тут гідні моделі із сотень запропонованих варіантів.

Класифікація та особливості світильників

Освітлювальні пристрої відрізняються не тільки різноманітністю дизайну. Їх класифікують:

  • за місцем використання (всередині/зовні будівлі);
  • за джерелом світла (світлодіодні LED, галогенні, з лампами розжарювання);
  • за способом встановлення (настінні, стельові, накладні, вбудовані);
  • за призначенням (для ванної, кухні, офісу тощо);
  • за стилем (лофт, мінімалізм, кантрі).

Сучасні прилади освітлення цього типу здатні по-різному розсіювати світло. Наприклад, спрямовано, відбито, розсіяно. Тому, здійснюючи покупку світильника, його вибору потрібно приділяти належний час.

Спрямоване світло найчастіше використовується для зонування простору або акцентування уваги на певних предметах. Джерела розсіяного світла використовуються всередині приміщення та на вулиці.

Окрім правильного вибору типу пристрою, важливо враховувати місце встановлення світильника. Одне з ключових рішень – висота стелі. Якщо вона досить низька, то рекомендується вибирати максимально плоску модель, яка не приховуватиме висоту стель.

Відмова від люстри в центрі кімнати дозволяє розмістити кілька світильників по всій площі приміщення, що розділить його на окремі зони. Це дуже зручно для квартири-студії.

Серед додаткових функцій варто виділити наявність віддаленого керування. Воно здійснюється як за допомогою невеликого пульта управління, так і за допомогою сучасних функцій системи «Розумний дім». Найсучасніші моделі дозволяють не тільки з відстані вмикати та вимикати освітлення, а й регулювати інтенсивність світлового потоку, включати по таймеру тощо.

Перш ніж купити настінно-стельові світильники, слід визначитися з інтер'єром кімнати. Для цього виробники випускають моделі у різних стилях. У класичній обробці традиційно використовуються моделі з прозорого чи матового скла. Для стилю «лофт» вибираються стримані освітлювальні прилади або вироби з спеціально незавершеним дизайном. У «хай-теку» застосовується пластик, метал та інші футуристичні матеріали.

Покупка освітлювальних приладів в Україні

Якщо потрібно купити стельовий світильник, то вигідно це зробити в Леруа Мерлен. Каталог інтернет-магазину містить сотні товарів, з яких кожен покупець зможе вибрати оптимальний варіант. Ціни всього асортименту доступні покупцям, а за бажанням зекономити можна звернути увагу на акційні товари.

У будь-який регіон України можлива оперативна доставка. Вона займає трохи більше трьох днів і здійснюється з допомогою популярних транспортних служб. Мешканці Києва та Одеси можуть відвідати магазини у своєму місті.

Читати повністю