/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Світлодіодні панелі

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Більше послуг

LED-панель - це не просто заміна точкових світильників на більш сучасний варіант, але і внесок в економію електрики. Навіть з урахуванням монтажних робіт LED-панелі швидко окуплять себе, особливо якщо враховувати постійне зростання тарифів на електроенергію.

Конструкція, особливості переваги світлодіодних панелей

Питання установки актуальний для офісних компаній, які витрачають дуже багато грошей на електрику: придбання окупить себе всього за кілька місяців. Однак такі джерела світла використовуються не тільки в офісах. Все частіше подібні пристрої задіють в приватних будинках і квартирах через численні переваги. В Leroy Merlin представлений гідний вибір таких сучасних світильників за оптимальними цінами.

Світлодіодна панель - плоский світильник в алюмінієвому корпусі. Усередині встановлені світлодіоди, а світло від них проходить через спеціальний розсіювач і особливу лазерну лінзу. Для створення напрямків використовується світловідбиваюча плівка.

Пристрій здатний працювати в діапазоні напруги 110-220 В, тобто зміни в напрузі не стануть причиною зниження інтенсивності освітлення. За це відповідає стабілізатор живлення. Незважаючи на велику кількість складових елементів, товщина пристрою не перевищує 15-20 мм. Це забезпечує граничну простоту монтажу і мінімальну вагу, незалежно від габаритів.

Безсумнівна перевага діодного пристрою - універсальність. Саме тому купити світлодіодну панель все частіше хочуть власники приватних будинків і квартир. Така система освітлення відмінно впишеться і в класичний інтер'єр, і в найсучасніші варіанти обробки.

Як вибрати LED-панелі?

Спочатку слід визначитися з формою. Є квадратні, прямокутні або круглі моделі. Всі вони відмінно підходять для різних приміщень, так як дають рівне світло. Світильники можуть монтуватися різними способами. Залежно від цього представлені такі варіанти:

  • накладний - найпростіший і швидкий в установці;
  • вбудований - розташовується поруч зі стелею;
  • підвісний - фіксується на спеціальних кріпленнях (найчастіше використовується в приміщеннях з стелями вище 3 м).

Також слід звернути увагу на:

  • потужність в ватах;
  • яскравість в люменах;
  • колірну температуру;
  • індекс передачі кольору;
  • розміри;
  • коефіцієнт пульсації (не більше 2%);
  • строк служби.

У більшості випадків такий тип світильників працює досить довго, не вимагаючи особливої ​​уваги і обслуговування. Термін служби хороших виробів відомих брендів може перевищувати 5 років. Краще вибрати якісну продукцію, яка коштує дорожче, але прослужить довше.

Купівля світлодіодних панелей в Україні

Купити LED-панель жителі України можуть, вибравши її в каталозі Леруа Мерлен. Інтернет-магазин пропонує доставку продукції протягом декількох днів. Онлайн-консультанти завжди порадять конкретну модель освітлювального приладу, враховуючи вимоги клієнта.

В Одесі та Києві є кілька магазинів. Гості та жителі цих міст мають можливість відвідати магазин, щоб купити в ньому тисячі найменувань товарів.

Читати повністю