/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Створення декоративних меблів

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - якщо Вам потрібна доставка, потрібно відразу вказати це в рахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 банківських днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в наших магазинах за адресами: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>; м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-3_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Саперно-Слобідська, 26</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua<hr>

Більше послуг

Меблевий гарнітур, зроблений своїми руками, допоможе реалізувати практичні та стилістичні завдання. Але в цьому випадку важливо правильно підібрати матеріал, з якого виготовлятиметься певна шафа або стіл.

Перше, що варто зробити - скласти кошторис і технічну схему майбутнього меблевого виробу. Це дозволить точно позначити і прорахувати, скільки потрібно матеріалу для виготовлення. Тому необхідно робити підготовчі процеси ретельніше.

Плита ДСП та ДВП: особливості матеріалів

Після складання схеми можна переходити до виготовлення меблів. Але перед цим потрібно зробити вибір та визначитися, який матеріал використовуватиметься: ДСП або ДВП. Кожен має свої особливості.

При виборі ДСП варто враховувати, що є відмінності за щільністю, формою, кількістю сполучного матеріалу та його якістю. Є відмінності і за кількістю шарів. Для меблів можуть застосовуватися листи з особливою поверхнею – ламіноване ЛДСП. Під час його виробництва використовується меламінова плівка, яка може містити декор або мати певний відтінок.

ДВП - це деревноволокниста плита, яка виготовляється в процесі пресування. Роблять її з відходів деревної обробки. До них додаються полімерні смоли для міцності та антисептики, а також парафін – для стійкості до вологи. Є відмінності за товщиною, міцністю та ціною.

Кожен із цих матеріалів має свої переваги у застосуванні. При виборі одного з них варто враховувати не тільки декоративні властивості, а й експлуатаційні характеристики. За консультацією можна звернутися до менеджерів інтернет-магазину Леруа Мерлен.

Меблева кромка АБС: переваги використання

після збирання меблів виникає необхідність ушляхетнити краї, які можуть мати непривабливий вигляд. В цьому випадку використовується меблева кромка. Це спеціальний стрічковий матеріал, який має певну товщину та ширину. Продається в рулоні, що запобігає виникненню заломів.

Кромка АБС — це полімер, що не містить важких металів. Таке оздоблення має високу міцність, довговічність, надійність в експлуатації. Завдяки своєму гарному вигляду, імітації дерева та простому монтажу такий тип обробки країв елементів меблів є затребуваним.

Купити меблеву кромку АБС варто з таких причин:

  • стійкість до високих/низьких температур — ця характеристика дозволяє використовувати будь-який вид клею під час монтажу;
  • зносостійкість на гарному рівні;
  • можливість вибору між різними видами кромки за естетичними якостями - буває глянцевою, напівглянцевою, матовою; також реалізується імітація різних порід дерева, що дозволяє створювати спільну композицію з матеріалом, який використовується для створення меблів;
  • оптимальна вартість.

Меблева кромка може ефективно доповнити будь-який гарнітур, стати його декоративною рисою або гармонійно поєднуватися з іншими елементами.

Де купити матеріали для виготовлення меблів?

Вибрати та вигідно купити необхідні матеріали та фурнітуру легко на leroymerlin.ua. У нас представлений широкий асортимент товарів для ремонту та створення меблів та декоративних елементів. Забрати їх можна самостійно з магазинів у Києві та Одесі або замовити доставку по Україні.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Що таке кромка АБС?

За допомогою оригінальних дизайнерських меблів можна перетворити практично будь-яке приміщення. Поліпшити зовнішній вигляд тумб, столів, шаф та різних гарнітурів вдається за допомогою кромки АБС. Матеріал створюється зі стиролу або бутадієну, відрізняється привабливим зовнішнім виглядом та стійкістю до механічних пошкоджень.

Завдяки кромці АБС просто реалізувати найоригінальніші дизайнерські задуми. Крім того, такий матеріал є повністю безпечним і не виділяє шкідливі речовини при нагріванні.
Якого кольору можна купити кромку АБС?

Сучасні меблі вже не обмежуються стандартними відтінками сірого та коричневого. У продажу можна зустріти предмети червоного, жовтого, зеленого, фіолетового та інших кольорів. Відповідно до відтінку меблів варто підбирати і кромку.

Багато цікавих варіантів представлено на сайті leroymerlin.ua. Тут можна знайти кромку для обробки будь-яких корпусних меблів за мінімальними цінами. Найбільш популярними залишаються пастельні відтінки, а також універсальний чорний.
Чим відрізняється ДСП від ДВП?

Головна відмінність цих двох матеріалів полягає у способі виробництва. ДСП створюється із стружок різної фракції, ДВП - із деревного волокна. Обидва матеріали широко застосовуються у будівництві та при виробництві меблів. Якщо потрібно створити міцніший виріб, частіше використовується ДСП. Цей матеріал є міцнішим, а плити часто товстіші, ніж ДВП.

При виборі матеріалу від надійного виробника можна бути впевненим у безпеці. Використовуються породи дерева і смоли, які не виділяють шкідливих речовин навіть за впливів високих температур і вологи.