Струбцини і лещата 

Ціна, грн

Максимальне відкриття щелеп, мм

Діапазон зажиму, мм

(2)
(1)
(1)
(1)
(8)
(1)
(2)
(1)

Ще (15)

Зусилля стяжки, кг

Країна виробництва

Ціна: Від меншої до більшої
11976762_1024_1.jpg - 1024

Код: 11976762

Є в наявності

Струбцина пружинна Dexter 100 мм (837504)

49.00

грн/од

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Дуже часто від точності обробки деталей залежить підсумковий результат. Важливими при цьому є не лише навички майстра, але й відмінна фіксація матеріалу. Саме тому варто купити струбцини та лещата, що допомагають затискати вироби та фіксувати їх для подальшої роботи. Ці види інструментів відрізняються, тому, перш ніж їх замовити, необхідно розглянути наявні характеристики.

Призначення та характеристики лещат

Лещата характеризуються простим пристроєм та конструкцією, але в той же час мають різновиди. Розрізняють такі види пристроїв:

  • ексцентрикові;
  • клинові;
  • гвинтові;
  • діафрагмові;
  • пневматичні.

Класифікація також відбувається за призначенням. Ручними лещатами можна затиснути деталі та утримувати їх для подальших робіт. При цьому не потрібна наявність робочого столу. Такі пристрої необхідні, коли проводяться дрібні роботи, при цьому можна затиснути невеликі деталі і повертати їх у різні боки. Також їх можна використовувати для утримання заготівлі у процесі зварювання.

Тисками, закріпленими на столі, зручно користуватися в майстерні. Ще їх можна кріпити до верстата. Бувають столярні моделі, що мають великі деталі для затиску. Їхній хід забезпечується швидкозатискним механізмом.

Виділяють лещата слюсарних видів. Вони оснащуються фіксуючим гвинтовим механізмом. У цьому випадку захоплення також буде надійним. Можна використовувати для випрямлення дрібних деталей із металу. Є моделі з поворотною основою.

Можна вибрати та використовувати верстатні лещата. Вони мають здатність здійснювати різання, обточування, фрезерування та свердління. Часто використовуються стаціонарні моделі, у яких затиск здійснюється жорстко, без зміни становища. Також застосовують рухливі лещата. Це дозволяє обробляти з різних сторін, не переставляючи при цьому деталь.

Особливості та різновиди струбцин

Ще одна можливість зафіксувати заготовки - використовувати струбцини. Так можна фіксувати металеві профілі, дерев'яні деталі, сталеві листи для різних видів обробки.

Струбцини бувають таких типів:

  • G-подібні. Це металева скоба, що має з одного боку рухливу губку, а з іншого — нерухому. Цей вид використовується при слюсарних та столярних роботах.
  • F-подібні. Здатні швидко фіксувати заготівлі. Закріплення відбувається в перпендикулярному положенні до рейки. Є велике розкриття, що дає змогу затискати великі за товщиною вироби.
  • Т-подібні. Здатні поєднувати великі секційні заготовки. Це зручно при виробництві меблів чи віконних конструкцій. Довжина напрямної – понад 1 метр.

Кожен з цих видів має свої особливості, характеристики та вартість. Тому, перш ніж робити вибір, варто вивчити їх докладніше. Для виробничих цілей краще вибирати великі за розмірами лещата та струбцини, які можуть надійно зафіксувати габаритні деталі. Вони здатні забезпечити добрий виробничий процес. Для домашнього використання підійдуть менші за габаритами інструменти, ціна та продуктивність яких буде оптимальною для багатьох.

Замовити затискачі, лещата та струбцини можна в інтернет-магазині Leroy Merlin. У каталозі представлений великий вибір пристроїв для фіксації деталей. Доставка здійснюється у всі міста України.

Фільтри
0 800 300 500

з 07:30 до 22:00 (Пн-Нд)

Мій магазин

Обрати магазин