/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Стяжка

Наші поради

Перейти у розділ
ЯК ВИГОТОВИТИ БЕТОННУ ПЛИТУ

ЯК ВИГОТОВИТИ БЕТОННУ ПЛИТУ

1. Опалубні дошки, просочені мастилом (товщина – 27 мм) 2. Алюмінієва лінійка (або «лінійка-каменяра») 3. Рівень 4. Напрямні дошки, просочені мастилом (товщина – 10 мм) у якості компенсаційних швів або брусків компенсаційних швів з ПВХ 5. Плівка під плиту 6. Метр 7. Лопата 8. Трамбівка 9. Заступ 10. Сапка 11. Граблі 12. Мастило для просочення опалубних дошок 13. Арматурні решітки або матеріал для армування в рулонах 14. Бетонозмішувач (за бажанням)

ЯК ЗГЛАДИТИ НЕРІВНОСТІ ПІДЛОГИ ЗА ДОПОМОГОЮ НАЛИВНОЇ СУМІШІ

ЯК ЗГЛАДИТИ НЕРІВНОСТІ ПІДЛОГИ ЗА ДОПОМОГОЮ НАЛИВНОЇ СУМІШІ

1. Рівень 2. Лінійка 3. Відро 4. Дриль 5. Кельма 6. Шкребок 7. Змішувач 8. Шпаклівка 9. Щітка 10. Кельма для підлоги

Більше порад
Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кредит

Кредит

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Більше послуг

При будівництві будівель або під час проведення капітального ремонту приміщень потрібне здійснення операцій з вирівнювання підлоги. Для виконання цих робіт використовується спеціальна стяжка. За допомогою неї роблять розчин, що вирівнює, після чого наносять приготовлену суміш на поверхню підлоги.

Важливо використовувати якісну стяжку для підлоги. Інакше застигаючий шар тріскатиметься, деформуватиметься. Великий вибір будівельних матеріалів за оптимальною вартістю перевірених виробників можна знайти в каталозі інтернет-магазину Leroy Merlin.

Різновиди вирівнюючих складів

Згідно з призначенням стяжка для підлоги буває:

  • Груба чи чорнова - застосовується за наявності на поверхні підлоги значних нерівностей. Чорнові розчини наносяться шаром завтовшки 3-10 см. Також подібний матеріал застосовують при облаштуванні звукоізоляції перекриттів.
  • Самовірівнювальна - наноситься шаром завтовшки близько 1 см. Застосовується як фінішне оздоблення підлоги.
  • Універсальна - підходить для виконання чорнових та чистових оздоблювальних операцій.

Потрібно зазначити, що за компонентним складом дані матеріали практично не відрізняються. Різниця полягає у крупності застосовуваного піску. У чорнових видах використається великий піщаний компонент. Для виробництва фінішних різновидів використовують дрібний пісок.

Види стяжок відповідно до типу укладки.

Такі матеріали бувають зв'язаними та плаваючими. Останні укладаються на ізоляційний шар (зазвичай це плівка), тому не контактують із основою безпосередньо.

Зв'язані варіанти укладаються на підлогу. Але застосовувати такий різновид можна, якщо поверхня суха. Інакше не уникнути появи тріщин. Покриття розтріскується через різницю рівнів вологості підлоги та вирівнюючого шару. Іноді, щоб уникнути утворення тріщин у розчин, додають фіброволокно. Така добавка є своєрідним армуванням, перешкоджаючи деформації.

Параметри міцності стяжок для підлоги

Цей матеріал застосовується в житлових та виробничих будівлях. Для будівель різних призначень потрібне застосування стяжок різної міцності при стисканні. Варіанти зв'язаного типу мають витримувати навантаження від 15 МПа. Плаваючі види мають міцність не менше 20 МПа. Також випускаються високоміцні різновиди. Вони відрізняються і вищою ціною.

Варіанти укладання стяжки

Такі матеріали відповідно до способу нанесення ділять на такі види:

  • Сухі - складаються з маленьких гранул. Укладання здійснюється без приготування «мокрих» розчинів. Такі стяжки найчастіше застосовують досвідчені фахівці.
  • Мокрі - традиційний варіант укладання. Подібні різновиди вирізняються міцністю, довговічністю.
  • Напівсухі – такий матеріал вимагає додавання невеликої кількості води під час приготування розчину. Відрізняється високою швидкістю висихання.

Також варто зазначити, що подібні матеріали можуть наноситися вручну або машинним способом. Останній варіант застосовується при необхідності укладання великих обсягів розчину, що вирівнює.

Купити стяжку для підлоги за оптимальною ціною можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати відповідний матеріал, дадуть відповіді на всі питання. Замовити товар можна з доставкою по Україні.

Читати повністю
Питання, які часто задають
Навіщо потрібна стяжка для підлоги?

З встановлення підлогового покриття розпочинаються роботи при капітальному ремонті приміщення. Стяжка підлоги – обов'язковий етап, що дозволяє вирівняти поверхню, а також організувати правильну тепло- та шумоізоляцію. Проміжний шар укладається між основою підлоги та остаточним покриттям для підлоги (ламінатом, лінолеумом).

Стяжка може бути суха, мокра та напівсуха. Кожен варіант має свої переваги та призначення.
Як вибрати стяжку?

Вибір будівельного матеріалу необхідно робити, виходячи з типу робіт, які потрібно провести. На початковій стадії ремонту, коли будинок тільки збудований, часто використовується мокра стяжка. Це суміш, яка готується з великою кількістю води, піском та цементом. Матеріал застосовується для вирівнювання поверхні, заповнення отворів у бетонних плитах та сколів.

При проведенні оздоблення в квартирі, коли потрібно встановити остаточне покриття, часто задіюється суха стяжка. Це матеріал, який не тільки вирівнює поверхню, але й робить підлогу теплішою.
Де можна придбати стяжку для підлоги?

В інтернет-магазині leroymerlin.ua представлений широкий асортимент матеріалів для проведення ремонтних та будівельних робіт. Тут можна підібрати якісні порошки для виконання стяжки підлоги. В наявності є продукція надійних брендів, що пропонують лише товари високої якості.

Для оформлення замовлення на сайті достатньо вибрати відповідний варіант, вказати кількість та адресу доставки. Оплата здійснюється як готівкою, так і з картки. Україною продукція доставляється Новою поштою. У Києві та Одесі можливий самовивіз або адресна доставка.