/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Степлери і заклепочники

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Пункт перевірки техніки

Пункт перевірки техніки

У наших магазинах представлена тільки оригінальна сертифікована продукція, на яку надається гарантія. Якщо у Вас виникнуть проблеми з придбаними товарами, передбачені гарантією – ми допоможемо їх вирішити. Послуга надається безкоштовно. Перевірка техніки здійснюється самостійно клієнтами. <hr>Гарантійне обслуговування товарів, придбаних у магазинах Леруа Мерлен Україна, здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».<hr>

Більше послуг

Коли в наявності є необхідний будівельний інструмент, робота буде проходити швидко та якісно. Тому варто поповнити свій арсенал і купити степлер та заклепочники. Ці пристрої зручно тримати в руці та виконувати поставлені завдання.

Що таке будівельний степлер?

Степлер - це певний вид інструменту, який полегшить роботу з різними матеріалами: фанерою, картоном, пластиком, тканиною. Може бути електричним чи механічним.

Завдання інструменту — забити в поверхню певне кріплення: скобу, цвях, ін.

Призначення степлера

Більше 60% споживачів вибирають цей інструмент, щоб використовувати для самостійної роботи з меблями, заміни оббивки. Але, крім реставрації або виготовлення меблевих елементів, степлер знадобиться для таких завдань:

  • з'єднати гофрокартон;
  • збудувати легку конструкцію, каркас;
  • закріпити різні елементи практичного або декоративного призначення;
  • прикріпити до поверхні підлоги шпунтовану дошку;
  • з'єднати частини теплиць або парників.

Часто в побуті потрібно швидко скріпити тонкий за структурою матеріал. Тоді буде корисним степлер, який швидко проводить з'єднання за допомогою скоб.

Види та характеристики будівельних степлерів

Щоб забити скобу, необхідно докласти певного зусилля. Може бути задіяна механічна, електрична чи пневматична енергія. Відповідно до цього виділяють типи степлерів, кожен з яких має свої особливості:

  • Механічний. Щоб скоба увійшла до фанери або іншого матеріалу, потрібно докласти зусилля. Зручність використання, простота заправки, невисока ціна — це основні плюси такої моделі.
  • Електричний. В цьому випадку не потрібно прикладати фізичних зусиль, за роботу відповідає електродвигун. Необхідно лише заправити скоби, прикласти пристрій до потрібного місця та натиснути кнопку.
  • Пневматичний. Цей тип обладнання має високу продуктивність і може забивати довгі скоби, але й вартість його вища.

Останній вид часто застосовується у промисловому виробництві, але може також використовуватися вдома, проте потребує спеціального компресійного обладнання. Два перші різновиди успішно використовуються у побуті без додаткових коштів.

Коли може знадобитися заклепочник?

Коли необхідно виконати міцне кріплення деталей з металу, що мають різну товщину, варто використовувати заклепки. Це зручний та практичний вид кріплення. Заклепочник допомагає створити надійне з'єднання певних елементів конструкції. Такий спосіб кріплення може витримувати великі навантаження.

Виділяють такі різновиди інструменту:

  • для різьбових заклепок;
  • для витяжних заклепок.

Кожен тип має своє призначення і може працювати з певним видом кріпильного матеріалу. Щоб зробити вибір найбільш підходящого інструменту, зверніться за консультацією до менеджерів інтернет-магазину Leroy Merlin. На сайті можна купити заклепочник або степлер та замовити доставку в будь-яке місто України.

Читати повністю

Відео:
Питання, які часто задають
Як правильно вибрати степлер та заклепочник?
Для з'єднання листового металу, дерева, а також інших матеріалів використовуються степлер та заклепочник. Різноманітність цих інструментів може трохи заплутати, тому при виборі необхідно враховувати низку факторів. Для виробництва вибирайте професійні моделі із пневматичним або електричним приводом. Також враховуйте комплектацію: змінні головки роблять інструмент функціональнішим. Звертайте увагу і на тип заклепок - вони можуть бути різьбові та витяжні.
Які види степлерів та заклепочників можна купити?

Ці інструменти різняться за видом приводу. Вони бувають:

Механічні - найпростіший і бюджетний варіант, який приводиться в дію за допомогою сили рук.

Пневматичні - у цьому випадку рушійною силою виступає стиснене повітря, що подається від компресора. Відмінно підходить для роботи з будь-якими матеріалами, навіть дуже жорсткими.

Електричні – в дію цей інструмент наводиться завдяки електричному приводу. Він може працювати від мережі або акумулятора, відрізняється високою продуктивністю і таким же цінником.

Також цей інструмент ділиться на професійний та побутовий. Вибір залежить тільки від цілей використання.
Де купити степлери та заклепочники?

У нас представлений величезний асортимент степлерів та заклепочників. Серед асортименту магазину ви знайдете продукцію американських брендів Stanley, DeWalt та інструмент власного бренду Leroy Merlin – Dexter.

Нам важливий кожен клієнт, тому ми ретельно підбираємо не лише товар, а й стежимо за сервісом. Наші менеджери — кваліфіковані спеціалісти, вони добре знаються на інструментах і допоможуть підібрати варіант для різних цілей. А доставка по всій Україні робить якісну продукцію загальнодоступною.