Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Станки деревообробні

Процес виготовлення виробів з дерева складається з багатьох етапів, від первинного розпилювання деревини до надання їй остаточної форми і художнього оформлення. Для виконання робіт потрібні особливі види деревообробних верстатів. Заготовку необхідно розпиляти, оформити, виконати отвори і пази, зробити різьбу, відшліфувати до гладкого стану. Магазин Леруа Мерлен пропонує циркуляційні верстати і столи та інші деревообробні верстати в асортименті.

Види деревообробних верстатів

Склад обладнання для обробки дерева істотно змінюється в залежності від кінцевого виробу. Може знадобитися обточити заготовку з круглим профілем або виготовити плоску поверхню. Метою робіт є утилітарні предмети або художні вироби.
Виділяють такі основні види верстатів:
  • розпилювальні, круглопильні - призначені для розкрою плоских виробів, дощок, плит та інших заготовок, розрізняють апарати поперечного, поздовжнього і змішаного розпилу;
  • стрічкові пили - для розкрою об'ємних предметів, робочим інструментом виступає вертикально або горизонтально натягнута стрічка пили;
  • фуговально-рейсмусові - виконують вирівнювання плоских поверхонь різного ступеня точності;
  • фрезерні - формують рельєф поверхні, крайок, пази і різні виїмки за допомогою обертових фрез різних форм;
  • свердлильні - для створення наскрізних і непрямих отворів, гнізд, висвердлювання сучків з наступною заміною пробками;
  • токарні - для обробки обертових заготовок, подаються вручну або автоматично різцями;
  • шипорізні - створюють пружинні або шипові з'єднання, використовуються для виготовлення з'єднуються деталей у виробництві меблів.
Хоча початковий етап завжди один - розпиляти колоду або дошку, на наступних стадіях радикально відрізняються потрібні для цих задач інструменти.

Універсальні й спеціалізовані деревообробні верстати

На відміну від призначених під конкретні операції моделей, універсальні моделі поєднують кілька спос обробки дерева. Зазвичай вони розраховані на різні етапи обробки одних і тих же виробів, схожі або часто поєднувальні операції. Існують і вузькоспеціалізовані варіанти, орієнтовані на однотипні предмети.
Універсальний верстат може успішно поєднувати різноплановість і компактність. Деякі з них призначені для дому та побутових приміщень. Домашній деревообробний верстат, настільний або стоїть на підлозі, не займає багато місця і працює відносно тихо. Для обробки дерева вдома або в спеціальних приміщеннях можуть знадобитися спеціалізовані пилососи для відсмоктування відходів зі стружкозбірника.

Циркулярний верстат в Леруа Мерлен

Магазин пропонує компактні циркулярні столи для підлоги і настільної установки, призначені для розпилювання дерев'яних заготовок. Купити ці та інші верстати для дерева за привабливими цінами можна самовивізом в Києві та Одесі. Доставка замовлень в інші населені пункти України здійснюється за допомогою Нової пошти.
Читати повністю