Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Станки деревообробні

Процес виготовлення виробів з дерева складається з багатьох етапів, від первинного розпилювання деревини до надання їй остаточної форми і художнього оформлення. Для виконання робіт потрібні особливі види деревообробних верстатів. Заготовку необхідно розпиляти, оформити, виконати отвори і пази, зробити різьбу, відшліфувати до гладкого стану. Магазин Леруа Мерлен пропонує циркуляційні верстати і столи та інші деревообробні верстати в асортименті.

Види деревообробних верстатів

Склад обладнання для обробки дерева істотно змінюється в залежності від кінцевого виробу. Може знадобитися обточити заготовку з круглим профілем або виготовити плоску поверхню. Метою робіт є утилітарні предмети або художні вироби.
Виділяють такі основні види верстатів:
  • розпилювальні, круглопильні - призначені для розкрою плоских виробів, дощок, плит та інших заготовок, розрізняють апарати поперечного, поздовжнього і змішаного розпилу;
  • стрічкові пили - для розкрою об'ємних предметів, робочим інструментом виступає вертикально або горизонтально натягнута стрічка пили;
  • фуговально-рейсмусові - виконують вирівнювання плоских поверхонь різного ступеня точності;
  • фрезерні - формують рельєф поверхні, крайок, пази і різні виїмки за допомогою обертових фрез різних форм;
  • свердлильні - для створення наскрізних і непрямих отворів, гнізд, висвердлювання сучків з наступною заміною пробками;
  • токарні - для обробки обертових заготовок, подаються вручну або автоматично різцями;
  • шипорізні - створюють пружинні або шипові з'єднання, використовуються для виготовлення з'єднуються деталей у виробництві меблів.
Хоча початковий етап завжди один - розпиляти колоду або дошку, на наступних стадіях радикально відрізняються потрібні для цих задач інструменти.

Універсальні й спеціалізовані деревообробні верстати

На відміну від призначених під конкретні операції моделей, універсальні моделі поєднують кілька спос обробки дерева. Зазвичай вони розраховані на різні етапи обробки одних і тих же виробів, схожі або часто поєднувальні операції. Існують і вузькоспеціалізовані варіанти, орієнтовані на однотипні предмети.
Універсальний верстат може успішно поєднувати різноплановість і компактність. Деякі з них призначені для дому та побутових приміщень. Домашній деревообробний верстат, настільний або стоїть на підлозі, не займає багато місця і працює відносно тихо. Для обробки дерева вдома або в спеціальних приміщеннях можуть знадобитися спеціалізовані пилососи для відсмоктування відходів зі стружкозбірника.

Циркулярний верстат в Леруа Мерлен

Магазин пропонує компактні циркулярні столи для підлоги і настільної установки, призначені для розпилювання дерев'яних заготовок. Купити ці та інші верстати для дерева за привабливими цінами можна самовивізом в Києві та Одесі. Доставка замовлень в інші населені пункти України здійснюється за допомогою Нової пошти.
Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Що таке деревообробні станки?
Це інструменти, на яких обробляють і виготовляють вироби з деревини. З їх допомогою можна створити унікальні предмети, будь то складні дерев'яні заготовки, елементи декору для приміщення або меблі будь-яких розмірів і форм. Конструктивна особливість верстата залежить від застосування і призначення. За способом обробки і розпилу матеріалу прилади можуть бути стрічковими, фрезерними, круглопильними, довбальними, свердлильними, шліфувальними, поздовжньо-фрезерними, пазувальними і комбінованими.
2. Як правильно працювати на деревообробному станку?
Одягніть захисний одяг, перевірте, чи всі кріплення надійно зафіксовані, чи знаходиться інструмент в справності. Виберіть деревину однакової товщини і проведіть огляд на предмет наявності тріщин і сучків. Встановіть підручник і закріпіть матеріал притискним механізмом, який дозволяє працювати з деревом без допомоги сторонньої людини. Починайте процес розпилу, тільки не забудьте прикрити очі захисними окулярами.
3. Як вибрати деревообробний станок?
Оптимальним варіантом буде покупка комбінованого інструменту. Такі верстати мають безліч різних режимів і додаткових пристосувань, які модифікують, прискорюють і полегшують процес роботи. В першу чергу зверніть увагу на потужність, а потім - на параметри калібрування, пиляння, розміри заготовок. Висувний тип каретки дозволить збільшити робочу область машини, розширивши функціональні можливості.