/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Стабілізатори

Кредит

Кредит

Більше послуг

Сучасна техніка значно полегшила життя людині, заощадивши час і сили на виконання різних завдань. Однак одночасне використання декількох електроприладів в будинку або квартирі може бути пов'язано з ризиком стрибків напруги в мережі. Такі перегони можуть негативно позначитися на роботі того чи іншого апарату або навіть призвести до його виходу з ладу. Для вирішення даної проблеми існує стабілізатор напруги.

Особливості та види стабілізаторів напруги

Випрямляч напруги дозволяє підтримувати необхідні показники в мережі, забезпечуючи коректну роботу вашої техніки. Але перш ніж купити стабілізатор напруги, варто розібратися з його особливостями. Дане обладнання може відрізнятися за такими параметрами:

  • тип електромережі;
  • потужність агрегату;
  • конструкція;
  • тип монтажу.

За типом електромережі виділяють однофазні та трифазні моделі. Перший варіант вважається найбільш поширеним, він дозволяє стабілізувати напругу в мережі 220В. Трифазні апарати складаються з трьох однофазних стабілізаторів, які пов'язані між собою. Такі вироби експлуатуються на підприємствах, тоді як стабілізатори напруги для будинку випускаються в однофазної модифікації.

Що стосується потужності, то її слід вибирати, спираючись на кількість працюючих в житло електроприладів. В середньому стабілізатор напруги для квартири або будинку повинен мати потужність не менше 10 кВт.

Конструкція - найскладніший критерій вибору, адже саме від неї залежить регулювання напруги в мережі. Серед основних типів виділяють електромеханічні, ступінчасті і електронні стабілізатори. Перший тип забезпечує підтримку параметрів за допомогою сервоприводу, другий працює на принципі комутації ступенів трансформатора. Електронні моделі оснащуються різними схемами, що забезпечують безступінчасте стабілізацію підвищеної точності.

Спосіб установки також визначає діапазон дії апаратів. Портативні стельові моделі використовуються для конкретного електроприладу. Настінні пристрої користуються найбільшим попитом, вони забезпечують стабілізацію в мережі для всіх приладів. Також зустрічаються підлогові пристрої, проте вони занадто потужні для житлових приміщень і експлуатуються на підприємствах. Купити стабілізатор високої якості за розумною ціною можна в інтернет-магазині Леруа Мерлен.

Джерело безперебійного живлення: функції і типи

Блок безперебійного живлення або ДБЖ схожий за цільовим призначенням зі стабілізатором, проте має деякі відмінності. Одним з основних варто назвати наявність акумулятора. За рахунок цього безперебійний блок живлення дозволяє певний час працювати техніці навіть при вимкненому електриці. Таким чином ви зможете вберегти свою техніку при екстреному відключенні електрики, а також завершити цикл прання або роботу на комп'ютері.

ДБЖ для дому буде неймовірно корисний у випадку встановлення електричного котла опалення на газу або дизелі. Він врятує положення, не давши замерзнути в зимову пору року при відключеному електриці.

Безперебійник для будинку буває наступних типів:

  • резервний;
  • лінійно-інтерактивний;
  • безперервної дії.

Ви можете купити бесперебойник в одному з стаціонарних магазинів Leroy Merlin або замовити його на сайті з доставкою за допомогою транспортної компанії. Також можливий самовивіз з Києва та Одеси. Будемо раді виконати ваше замовлення!

Читати повністю
Питання, які часто задають
1. Чим стабілізатор відрізняється від ДБЖ?
Блок безперебійного живлення оснащений акумулятором, тоді як стабілізатор немає.
2. Що краще: випрямляч напруги або безперебійник?
Вони доповнюють один одного, хоча останні моделі ДБЖ також можуть виконувати функції стабілізації напруги.
3. Який стабілізатор купити?
Все залежить від сфери використання і кількості техніки, але найчастіше це однофазні тиристорнні моделі з потужністю від 5 до 10 кВт.