/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Сокири, колуни, кирки

Кредит

Кредит

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Доставка "Нова Пошта"

Доставка "Нова Пошта"

<strong>Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що доставка замовлень сервісом "Нова Пошта" тимчасово не здійснюється.</strong> Приносимо вибачення за незручності. Чекаємо на вас щоденно з 08:00 до 20:00 в магазині Леруа Мерлен Україна за адресою м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. Також Ви можете скористатися <u><b><a href="https://www.leroymerlin.ua/s/i/Dostavka_za_adresoiu_v_m_Kyievi.0b5499c8-6d44-4d12-9d5d-85fa90d02189">Доставка за адресою в м. Києві</a></b></u> При виникненні будь-яких питань обов’язково зв'яжіться з нами за телефоном <strong>0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</strong><hr>

Більше послуг
У приватному будинку, на дачі або навіть просто перебуваючи довго на природі не обійтися без використання сокири. Знадобиться в господарстві також кирка для будівельних робіт. Незважаючи на перший погляд простоту інструментів, не можна просто вибрати модель, яка підійде для будь-яких завдань.

Види сокир в Леруа Мерлен

Найпоширенішими інструментами, представленими в Леруа Мерлен, вважаються:
1. Туристичні моделі - такі сокири призначені для використання на природі. Вони допоможуть заготовити дрова для багаття, обробити м'ясо, встановити намет і т. Д. Для туристичних виробів характерні компактні розміри і невелика вага. Як правило, такий маленький топірець має чохол або інше пристосування для зручного транспортування.
2. Столярно-будівельні моделі - використовуються в сільськогосподарських роботах. Вони підходять для рубки невеликих дерев. Вага може бути різноманітною: від 0,5 до 2 кг і більше.
3. Колуни для дров - головним призначенням такого інструменту є розколювання полін. Сокира для розколювання дров відрізняється ручкою з прямою формою, що не дозволяє використовувати її для інших завдань.

Як вибрати сокиру і колун?

Щоб інструмент прослужив довго, слід звернути увагу на такі особливості конструкції:
1. Матеріал рукоятки - якщо раніше існували тільки моделі з дерев'яною ручкою, то зараз чимало сокир з ручкою з гуми, фібергласа, пластику, металу. Кожен з матеріалів має власні переваги і недоліки. Пластик зручний у використанні, але сокира не ремонтується. Метал надійний, але не гасить вібрацію. Дерево можна поміняти, але воно боїться вологи. Скловолокно коштує дорого.
2. Довжина топорища - її вибирають в залежності від типу робіт. Для розколювання полін потрібна максимальна сила, тому вибирають довгу рукоятку. У теслярських роботах потрібна точність, тому рукоятка коротша.
3. Загальна вага і кут заточування - чим більше вага, тим потужніше інструмент, але і працювати їм важче. В ідеалі у власника дачі повинно бути кілька сокир для виконання різних завдань. Інструмент коштує недорого, тому кожен може собі дозволити купити кілька моделей. Універсальним вважається сокиру з вагою 1-1,2 кг. Кут заточування визначає характер застосування: чим гостріше кут, тим більш точніші роботи зможе виконувати сокира.
4. Якість металу - визначити його легко, потрібно просто провести по лезу твердим предметом. Чим тривалішим і дзвінкішим буде звук, тим вище якість металу.
Перед тим як купити колун, потрібно звернути увагу на такі його особливості:
  • Форма леза - закруглене лезо легше входить в сирі поліна, а пряме використовується для роботи з деревом діаметром 15-20 см;
  • Кут заточування становить 40 градусів.
  • Довжина держака - розколоти поліно 10 см товщини найзручніше при довжині рукоятки 40-60 см, є і моделі з довжиною ручки 1 м для товстих колод.
Купити ручну сокиру або кирку найзручніше в інтернет-магазині Leroy Merlin. Великий асортимент і доступні ціни приємно порадують покупців. Жителі Києва і Одеси зможуть забрати товари на складі свого міста, а для доставки в інші регіони працюють транспортні служби.
Читати повністю
Питання, які часто задають
Як правильно підібрати сокиру?
Модель сокири вибирається, виходячи з того, які роботи планується виконувати даним інструментом. Потрібно враховувати такі параметри виробу, як вага та довжина рукоятки. Від цих показників залежить сила удару. Також до важливих критеріїв вибору цього девайса варто включити кут заточування. Чим менший кут, тим більш точні роботи можна виконувати, наприклад, теслярські. Матеріал, з якого виготовлено сокиру, - теж важливий критерій. У продажу представлені моделі з рукоятками із пластику, металу та деревини.
Якої фірми купити колуни та кирки?
Саме від конкретного виробника залежать якість, надійність та довговічність будь-якого інструменту. На ринку можна вибрати та придбати сокири, кирки та колуни від кількох відомих компаній. Продукція з доступнішою ціною пропонується такими торговими марками як Geolia та «Сталь». Більш дорогі моделі випускаються такими компаніями, як CellFast та Fiskars. Також у магазинах нашої країни та в Leroy Merlin зокрема можна придбати колуни, сокири та кирки від відомих брендів Sturm та Gardena.
Де можна купити сокири, колуни, кирки?
В офлайн- та інтернет-магазинах представлені різноманітні асортименти та ціни на сокири та подібні пристрої. Тому оптимальним постачальником даних товарів буде та компанія, де нижча ціна продукції та краща за її якість, а також висока культура та швидкість обслуговування покупців. До переважних торгових закладів можна включити Leroy Merlin. Додатковим перевагою даного постачальника товарів і те, що він має як інтернет-магазин, і кілька звичайних магазинів.