/* /*]]>*/
Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 08:00 - 20:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Сітка для фасаду

Повернення товару

Повернення товару

Ми знаємо, що іноді буває важко розрахувати необхідну кількість тих чи інших матеріалів і з розумінням ставимося до тих випадків, коли придбаний товар не підійшов замовникові. В таких ситуаціях ми охоче підемо Вам назустріч! Ви маєте можливість повернути або замінити товар належної якості, який придбали в Леруа Мерлен Україна, протягом <strong>365 днів</strong> з моменту покупки і отримати назад витрачені кошти у повному обсязі вартості товару. Повернення товару належної якості здійснюється у порядку згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» в нашому магазині за адресою: м. Київ, <a style="color: #3592E2; text-decoration: underline" href="https://www.leroymerlin.ua/pos/i/23-1-1_Entity_pointOfSale" target="_blank">вул. Полярна, 17А</a>. <hr>Не забудьте! Повернення товару можливе тільки за наявності фіскального касового чека і документа, що засвідчує особу. <hr>Зверніть увагу! Якщо при покупці товару Ви розраховувалися за допомогою банківської картки, то при поверненні товару кошти будуть перераховані на ту саму картку впродовж 10 банківських днів. (Для цього необхідно взяти банківську картку та квитанцію платіжного терміналу). <hr>Послуга надається у відділі повернення товару та доступна щоденно з <b>08:00 до 20:00</b>. <hr><strong>ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ДОСТАВКИ «НОВА ПОШТА»</strong> Послуга тимчасово недоступна.<hr>

Безготівковий розрахунок

Безготівковий розрахунок

Юридичні особи можуть купувати товари у магазині Леруа Мерлен за безготівковим розрахунком. <b>Для роботи з безготівковим розрахунком потрібні наступні документи:</b> - Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; - Свідоцтво про реєстрацію платника податку, якщо Ви були зареєстровані після 2014 року, то Витяг з реєстру платника податку на додану вартість, замість Свідоцтва про реєстрацію платника податку. <hr><b>Купуючи товари у фізичному магазині</b> Оформити рахунок-фактуру Ви зможете в пункті безготівкового розрахунку за простою схемою: - співробітники відділу, у якому Ви купуєте товар, виписують кошторис, з яким Ви маєте звернутися до пункту безготівкового розрахунку; - далі касир переводить кошторис у рахунок-фактуру, за якою Ви зможете оплатити товар у банку протягом 10 днів. <hr>Послуга надається у секторі кас та доступна з 08:00 до 20:00<hr>

Кредит

Кредит

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Кабанчик. Сервіс замовлення послуг

Сервіс Kabanchik.ua допоможе вам знайти перевірених майстрів для укладання ламінату, установки бойлерів, дверей, сантехніки, облаштування саду та багатьох інших робіт у вашому домі. Сервіс Kabanchik.ua є офіційним партнером Леруа Мерлен по замовленню послуг. Щоб скористатися послугою, необхідно зайти на сайт <a href="https://kabanchik.ua/?utm_source=leroymerlinua&utm_medium=servicearticle&utm_campaign=partnership " target="_blank"><font color="blue">kabanchik.ua</font></a>, створити та опублікувати завдання. Після чого система запропонує вам перелік з декількох перевірених майстрів, з яких ви можете обрати виконавця вашого завдання. Послуга доступна цілодобово на сайті kabanchik.ua <hr><i>Дізнайтесь більше за телефоном контакт-центру 0 800 300 500 (безкоштовно з усіх операторів України).</i><hr>

Більше послуг

Щоб утеплити фасад і надати йому приємний зовнішній вигляд, часто використовується штукатурка. Однак якість самого розчину і майстерність майстра ще не гарантують міцність і надійність покриття. Щоб штукатурка ідеально лежала, використовуються спеціальні армуючі сітки для фасадів. Купити таку можна в інтернет-магазині Leroy Merlin.

Різновиди сіток для фасаду

У будівництві використовуються три види фасадних сіток:

  • пластикова;
  • металева;
  • стеклотканевая.

Пластикова - дешевий і найменш надійний варіант. Через що входить в розчин цементу лужний компонент швидко руйнується і втрачає свої властивості. До того ж така сітка не терпить перепадів температур.

Металева часто застосовується для роботи з поверхнями стін, що мають велику площу. Підходить для зміцнення шару штукатурки, що наноситься на підстави з дерева і газобетону. Така сітка витримує різний температурний режим, їй не страшний ні дощ, ні сильний вітер. Гарний матеріал і для будівель, які знаходяться в безпосередній близькості від автомагістралей. Вібрація, створювана транспортними засобами, не зруйнує її, і стіна надовго збереже свій первозданний вигляд.

Склосітка найбільш популярна. Матеріал досить міцний, але в той же час легкий і пластичний. Застосовується на невеликих площах стін з будь-якими покриттями. Склосітка має ряд переваг, серед яких:

  • стійкість до лугів і інших хімічних сполук;
  • стійкість до негативних факторів навколишнього середовища;
  • екстремально висока міцність (для розриву потрібні дуже великі зусилля).

Крім того, застосування скловолокна не вимагає нанесення штукатурки товстим шаром. Це гарантує естетичний зовнішній вигляд і розширює можливості для створення дизайну.

Розрізняються фасадні сітки не тільки за типом матеріалу, але і по щільності. Чим вище числове значення даної характеристики, тим менше самі осередки, а значить, тим більше міцність на розрив.

Принцип дії і сфери застосування сітки для фасадів

Отже, фасадна сітка використовується для утеплення і армування фасадів житлових і нежитлових будівель. Укладається полотно поверх шару штукатурки і щільно притискається до основи. Завдяки цьому розчин повністю заповнює дрібні осередки. Це гарантує підвищену міцність покриття. Штукатурка не обвалиться при механічному впливі, а також внаслідок природної усадки споруди.

Також сітка для фасаду широко застосовується в фермерських господарствах. Завдяки високій міцності вона добре підходить для створення захисних огороджень в пташниках, а також являє собою ідеальну основу для теплиць. У приватних будинках сіткою можна накривати басейн, щоб уникнути забруднення води листям і дрібним сміттям.

Широкий асортимент фасадних сіток представлений у торговельній мережі Леруа Мерлен. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками і організуємо доставку товарів по всій Україні. У Києві та Одесі можливий самовивіз з магазинів нашої мережі.

Читати повністю