Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Шпателі

Рано чи пізно виникає необхідність проведення ремонту в будинку. Без такого інструменту, як шпатель, виконати цей процес неможливо. Існує величезна кількість різновидів, призначених для нанесення різних будівельних сумішей. Природно, шпатель для силікону буде відрізнятися від шпателя для шпалер формою, матеріалами, розмірами.

В Леруа Мерлен представлений величезний асортимент шпателей для ремонтних робіт. За допомогою якісних і правильно обраних інструментів можна заощадити. Правильно обраний шпатель для шпаклівки та інших робіт дозволяє істотно знизити витрату матеріалу при нанесенні на поверхню. Крім того, істотно підвищується зручність ремонту, що також важливо.

Шпателі: різновиди інструменту

Назва перекладається з німецької як «лопатка». Конструкція складається з леза (пластини) і рукоятки. Саме пластина відрізняється формою в залежності від типу робіт. Найпопулярніші види:

  • фасадні - для швидкого нанесення шпаклівки на поверхні з великою площею (ширина леза доходить до 800 мм);
  • зубчасті (гребінки) - для плитки (чим більше плитка, тим більше зубчастий шпатель);
  • кутові - із зігнутим під 90 градусів лезом;
  • малярні - з тонким робочим краєм;
  • пластикові (гумові) - використовуються для фінішних робіт;
  • для нанесення декоративних сумішей;
  • кельми - для відмірювання будматеріалів, перемішування розчинів.

Розміри робочих поверхонь інструменту можуть бути дуже різними. Наприклад, фасадний вважається найбільш зручним, якщо його ширина становить 35-40 см. Але остаточний вибір завжди індивідуальний, так як багато залежить і від стану стін, розмірів плитки. Гребінка дозволяє економічно розподіляти розчин при роботі з плиткою.

Вибір інструмента - завдання непросте. Тільки якісні пристосування зможуть без будь-якої шкоди для себе пережити ремонт. Професійним будівельникам краще вибрати вироби від відомих брендів, здатні служити протягом багатьох років. Це набагато вигідніше, ніж купувати для кожного об'єкта необхідний комплект. Крім того, нанесення оздоблювальних матеріалів за допомогою зручних шпателей здійснюється набагато зручніше, економніше.

При виборі варто довіряти тільки відомим брендам, що випускають будівельні товари. Навіть зовнішній вигляд таких пристосувань розповість про їх високу якість. На поверхні металу ніколи не виникає іржа, а гумова або пластикова ручка виготовлена ​​якісно. При правильному використанні і подальшому очищенню інструмент прослужить багато років.

Купівля шпателей в Україні

Купити шпатель для проведення оздоблювальних робіт в квартирі або на будь-якому іншому об'єкті найзручніше в Leroy Merlin. На сайті інтернет-магазину представлені доступні за ціною товари відомих виробників.

Жителі Києва і Одеси завжди можуть відвідати магазин в своєму місті, щоб придбати товари для ремонту. Для інших регіонів країни доступна доставка, яка здійснюється в найкоротші терміни: через кілька днів після замовлення можна отримати необхідні товари і приступити до обробки. Зручний каталог дозволяє вибрати шпателі для будь-яких типів ремонтних робіт.

Читати повністю