Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Шпаклівки та штукатурки

 -  58 Результати
× Базове вирівнювання
× Фінішне вирівнювання
× Інші суміші
× Сухе
× Вологе
 • Тип суміші
  Оберіть тип суміші
  • Базове вирівнювання
   Базове вирівнювання
   Суміші для базового вирівнювання поверхні стін
  • Фінішне вирівнювання
   Фінішне вирівнювання
   Суміші для фінішного вирівнювання поверхні стін
  • Інші суміші
   Інші суміші
   Для заповнення швів гіпсокартонних плит
 • Тип приміщення
  • Сухе
   Сухе
  • Вологе
   Вологе
Уточніть свій пошук
Тип суміші
Тип приміщення
Тип нанесення
Основа
Вага, кг
Торгова марка

ШПАКЛІВКИ ТА ШТУКАТУРКИ


Штукатурки і шпаклівки - будівельні суміші, розчини яких призначені для наступних цілей:

вирівнювання стін;
• заповнення швів і тріщин;
• створення декоративного рельєфу.

Чим відрізняється штукатурка від шпаклівки?


Суміш для штукатурки призначений для вирівнювання стін зі значними дефектами. Після застигання суміш набагато міцніша, але після нанесення штукатурки для кінцевого вирівнювання необхідно застосовувати шпаклівку. Ця суміш більш пластичний, частинки, в тому числі зернисті наповнювачі, застосовують значно рідше.

Штукатурка застигає кілька діб, а для шпаклівки для застигання досить одного дня. Дефекти штукатурки неможливо вирівняти застосуванням наждачного паперу або іншого абразивного матеріалу. А шпаклівку можна таким способом вирівняти до ідеально рівного стану.

Суміші, запропоновані в каталозі нашого інтернет-магазину, відрізняються за складом. Виділяють такі штукатурки і шпаклівки:

цементні;
гіпсові;
цементно-піщані;
цементно-вапняні.

У деяких варіантах в суміші присутні синтетичні присадки, які надають суміші особливі властивості, наприклад, стійкість перед впливом вологи, виняткову пластичність.

При виборі будматеріалу потрібно враховувати такі нюанси:

• стан стін (вам може знадобитися цементна штукатурка або шпаклівка старт, а якщо поверхня має незначні дефекти або дизайнер вирішив надати їй рельєфності перед фарбуванням, краще вибирати фінішну шпаклівку);
• необхідність вирівняти внутрішню або зовнішню поверхню стіни;
• умови експлуатації приміщення (наприклад, гіпсові суміші не рекомендуються для обробки в приміщеннях з високим рівнем вологості);
• спосіб нанесення розчину на стіну (ручний або машинний).

При виборі таких будівельних сумішей важливо враховувати не тільки хімічний склад, зернистість, а й умови зберігання та дату виробництва. Якщо сухі будівельні матеріали зберігалися у вологому приміщенні, вони з часом збиваються в грудки. Тому варто купувати тільки ті суміші, які були зроблені недавно і зберігалися з дотриманням всіх вимог.

Які суміші вибрати - сухі або готові розчини?


Сухий склад доступніший за ціною. Але шпаклівки з присадками реалізують тільки у вигляді готового до використання розчину.

Будь-які варіанти будматеріалів цієї категорії - стартову штукатурку, фінішну або стартову шпаклівку потрібно розводити обмеженими порціями. Тільки професіонали можуть створювати розчини приблизно однаковою консистенції, у звичайних споживачів можуть виникати проблеми зі створення правильного розчину.

Як купити шпаклівку і штукатурку в інтернет-магазині Leroy Merlin?


Будь-які будівельні суміші - фасадні і для внутрішніх робіт, штукатурку старт, різні види шпаклівки для стін від старту до фінішу - магазин Леруа Мерлен пропонує з доставкою по всій Україні. Ми реалізуємо суміші, які були зроблені недавно і зберігалися відповідно до рекомендацій виробника.

У Києві та Одесі можлива кур'єрська доставка. По всій території України доставку товарів здійснює «Нова пошта». У містах, де є торгові точки нашої мережі, можливий самовивіз. Ми пропонуємо зручні способи оплати і приємні ціни.
Детальніше