Каталог товарів
Мій магазин
Оберіть магазин
Ваш магазин не обраний
Адреса:
-
Час роботи:
Пн-Нд: з 7:30 до 22:00
Телефон:
-
Каталог товарів

Шліфувальні машини

Завершальною стадією обробки різних матеріалів є якісне полірування і шліфування, приведення в естетично приємний зовнішній вигляд. Для цього найзручніше використовувати спеціальний електроінструмент, який називається шліфувальна машинка. Використовуючи такий інструмент для фінішної обробки матеріалів, можна домогтися ідеально гладкою і рівної поверхні. Шліфувальні прилади необхідні як для побутового, так і для промислового використання.

Особливості шліфувальні машини

Нічого складного в таких апаратах немає. Пристрої для побутового використання досить компактні, легкі і малошумні в роботі. Процес не вимагає від людини прикладання істотних зусиль - основну роботу виконує машина.
Працювати з такими апаратами потрібно гранично обережно. Незважаючи на спеціальні захисні кожухи і системи захисту, важливо дотримуватися техніки безпеки. Потрібно стежити, щоб при роботі руки залишалися на рукояті і не виходили за її межі. Щоб виключити зісковзування, можна використовувати протиковзкі рукавички.
При обробці дерев'яних і металевих виробів і поверхонь рекомендується надягати спеціальні захисні окуляри для очей.
Найважливішим показником, на який слід звернути увагу при виборі апарату, є його потужність. Даний параметр відповідає за кількість обертів, які здатний видати двигун пристрою. Чим вище число оборотів здатний зробити інструмент, тим якісніше і швидше пройде процес полірування і шліфування. Переважно використовувати моделі з регульованими оборотами. Таким чином можливо досить точно налаштувати роботу машинки під кожен матеріал і досягти необхідного результату.

Види і типи шліфувальних машин

Перед тим, як придбати прилад, визначте перелік матеріалів, з якими доведеться працювати. Саме від цього показника потрібно відштовхуватися в першу чергу. Існують такі різновиди шлифмашин:
- для пластмас; - для дерева; - для металу.
Для робіт по дереву і металу найчастіше використовують віброшліфувальні апарати. Вібраційний прилад має середню жорсткістю диска, а в тому випадку, коли необхідна гладке полірування, використовуються спеціальні полірувальні пом'якшувальні насадки.
Для обробки металевих виробів застосовують віброшліфувальні прилади з встановленим абразивним диском. У разі ж обробки делікатних і пластикових виробів прийнято використовувати кутові шліфмашинки.
Основна класифікація шліфувальних апаратів виглядає так:
1. Стрічкові - використовуються для обробки поверхонь з великою площею, основним елементів конструкції виступає стрічка, якf посаджена на рухомі ролики.
2. Пневматичні – вважаються досить легкими, також завдяки конструктивним особливостям менше всіх схильні до нагрівання в процесі роботи.
3. Вібраційні - в якості робочої платформи виступає підошва прямокутної форми, на ній закріплюється шліфувальний аркуш, який в процесі роботи здійснює кругові рухи.
4. Ексцентрикові - виконуються в круглій формі, процес роботи відбувається за рахунок кругових обертань осі, нерідко такі прилади називають орбітальними, обробка відбувається завдяки потужній вібрації.
5. Для шліфування поверхонь у важкодоступних місцях використовуються дельташліфовальні машини. Вони конструктивно ідентичні вібраційним, але робоча площа виконана у вигляді трикутника, а не прямокутника, що полегшує підхід до важкодоступних місць.

Підбір і покупка шліфувальної машинки в Leroy Merlin

На сайті нашого інтернет-магазину ви зможете підібрати відповідний електроінструмент. Для полегшення пошуку скористайтеся фільтрами. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо експлуатаційних характеристик товару або умов покупки, зверніться до наших консультантів по телефону гарячої лінії.
Оплатити покупку ви зможете будь-яким зручним для вас способом. В Одесі та Києві можливий самовивіз замовлення з магазинів Леруа Мерлен, в інші міста України посилки доставляються транспортними компаніями.
Читати повністю